Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leghatékonyabb...

Melyik a leghatékonyabb fogyási módszer?

Figyelt kérdés

2016. márc. 24. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az életmódváltás, azaz helyes táplálkozás és megfelelő testmozgás.
2016. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Probálj meg megélni egy magyar ember fizujábol garantált módszer
2016. márc. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
számold hogy mennyi kaloriat eszel meg:D kaloriabazison ki tudod szamolni:) minden etkezesedet beirod es kiszamolja hogy mennyi kaloriat vittel be, es kb azt is hogy mennyi kaloriat kene bevinned azert hogy lefogyj:) hatasosabb, ha sportolsz mellé. hany eves vagy? fiu/lany? milyen magas? hany kg? ha ezekre valaszolsz probalok segiteni hogy mit sportolj (de persze ne kovezetek meg ha valami rosszat irtam, csak 15 vagyok, de nekem bevallt :D )
2016. márc. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kalóriaszámlálás önmagában nem biztos, hogy elég. A bevitt és felhasznált kalórián múlik a fogyás, de fontos, hogy a tápanyagok megfelelő arányban legyenek. Kalóriadeficitben különösen fontos a megfelelő fehérjebevitel. A zsír-szénhidrát bevitelt szerintem egyénfüggő, hogy kinek mi válik be. Általánosságban elvileg az alacsony szénhidrátbevitel az előnyösebb, de nem mindenkinek válik be. Lehet csökkenteni a zsírt is, de nem akármilyen mértékben, mert szükség van arra is bizonyos mennyiségben.
2016. márc. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A legjobb módszer, ha egyensúlyba hozod a szervezeted, ebben segit egy USA termék trió.

Egŕszség és fogyás egyszerre ;)

Barmit teszel, akkor segit ha ezt az egyensulyt eléred. Irj, ha érdekel.

2019. szept. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!