Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Biciklizéssel sikerülhet?

Biciklizéssel sikerülhet?

Figyelt kérdés

Ha minden nap biciklizek 1 órát rendes tempóban,akkor kb.mennyit fogyhatok 1-2 hónap alatt?Olvastam,hogy van,aki másfél hónap alatt 6 kg-ot fogyott úgy,hogy közben azért az étrendjén is változtatott kicsit.Lehetséges ez?

Illetve még az lenne a kérdésem,hogy az,hogy mondjuk fogyok xy kg-ot biciklizéssel,akkor az azt jelenti,hogy nem csak lábról,hanem hasról is,kézről és mindenhonnan?Mert ugye nincs helyi fogyás.

Köszi előre is a válaszokat! :)



2016. márc. 27. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én minden reggel éhgyomorra másfél-2 órát biciklizek, emellé van egy nagyjából 1800 kcal-os étrendem, az elmúlt 1 évben 105ről lejöttem ezzel a módszerrel 68-ra. Bár amikor kezdtem, akkor még 2500-600kcal-t ettem, és minden 10 kiló fogyás után, azaz kb 10 hetente, levettem 200 kcalt.
2016. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Étrendtől függ. Kalóriadeficit kell a fogyáshoz, némi mozgás még nem garantálja.


Genetika, hogy honnan fogysz. Én pl. sosem fogytam kézről, mert ott nincs feleslegem s alig fogytam hasról, mert onnan csak a legeslegvégén fogyok, amikor már rég lement a felesleg a legtöbb helyről.

Tegnap megkaptam, hogy túl csontos vagyok a nyakam körül (szerintem mondjuk nem, de felesleg tényleg nincs), de ez a hasamon levő igazán sok kiló hájon nem változtat... Ha valaki aránytalanul fogy, az én vagyok.

2016. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is bringa mellett fogytam, de kcal deficit is kell hozzá.

Nekem teljes életmódváltásnak a része.

2016. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem azt írja,hogy napi 1500 kcal-t kéne bevinnem a szervezetembe,ha fogyni akarok...az nem sok??

Ehhez képest,kb mennyit kéne bicikliznem?És még mellé milyen edzést javasoltok? :)

2016. márc. 27. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!