Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mennyire lenne hatásos a...

Így mennyire lenne hatásos a fogyás?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és 173cm-hez kb. 70-71kg társul. Elgondolgoztam azon, hogy fogynom kéne mivel ez a súly már sok. A mindennapokban a főétkezések mellet sokszor szoktam ugymond nassolni illetve cukros űdítőket inni.

Szóval a terv az lenne, hogy lecsökkenteném az evések számát 3ra (reggeli-ebéd-vacsora). A cukros űdítőket illetve az édességeket elhagynám. És itt szeretnék tanácsot kérni,hogy miket egyek változatosan reggelire, illetve vacsorára (ebédet nem tudm megváltoztatni mivel az iskolában menzás vagyok)

Ezeken kívűl napi kb. 40-40percet szobabicikliznek es elliptikus trenert hasznalnek. (Esetleg akki jártas ebben azoktol kerdeznem,hogy egy fokozazon vegig vagy több fokozaton hasznaljam a gepet?)

Összességébe ezzel a tervvel 1hónap alatt mennyit fogyhatnék.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. márc. 31. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

napi 3 étkezés az kevés,ugy 1200 kaloriat meg kell enned naponta legalább,az a minimum,max 100-200-el tul lehet lépni itt ott,de 3 étkezés alabb en nem tudom összehozni ezt a mennyiséget mivel összeszűkül a gyomor ha kevesebbet fogsz enni es egyszerre nem tudod a kaloriak negyedét bevinni egészséges kajával,szoval inkább oszt el tobb felé a kaját,ebed az maradhat

reggelre mehet tojás,zab,cottage cheese,sovány sonka

vacsira pl egest hust,sütve kevés olajban vagy zsirban,ehetsz hozza zoldséget vagy rizst,de rizzsel ovatosan mert megdobja a kaloriat

de ezt ki kell nagyjából szamolni

elvileg ehetsz mindent csak mértékkel,jah a fehérje legyen napo 100 gramm minimum

2016. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt. Johet meg ha vki tud írni vmi mas valtozatot.
2016. márc. 31. 19:59
 3/4 anonim válasza:

Reggelire mindenképpen egyél szénhidrátot, pl. teljes kiőrlésű kenyeret, sajttal és zöldségekkel(avokádó,uborka,paradicsom), vagy ehetsz zabpelyhet,de nézd meg a cukortartalmát, és mértékkel egyél belőle.

Vacsorára vagy ne vigyél be a szervezetedbe szénhidrátot egyáltalán, vagy csak minimálisan. Egyél salátákat, csirkét/pulykát vagy halat.De azt is vedd figyelembe,hogy a menzán mi a kaja aznap, ha pl. tészta van,akkor vagy reggel vagy este hagyd ki a szénhidrátot az étrendedből, ha meg pl főzelék van,akkor nyugodtan ehetsz.

2016. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, meg fogom fogadni a tanácsod. :)
2016. ápr. 2. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!