Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 600-700 kcal nagyon...

Napi 600-700 kcal nagyon kevés? 15/L

Figyelt kérdés

160 cm, 50 kg vagyok. Nagyon kövérnek látom magam. Eddig 1200-1500 kcalt ettem naponta. Mostanában viszont 700 kcal-nál többet nem eszek. Mások szerint nagyon keveset eszek, de én le akarok fogyni legalább 43-45 kg-ra! Ez tényleg nagyon kevés kcal naponta? :c Azt olvastam, hogy ha kevés kcalt eszünk, lebomlik az izomzatunk stb. És ha úgy fogyunk le, hogy kevés kcalt eszünk, késöbb sokkal több fog visszajönni? :c

Elöre is köszönöm szépen a válaszokat!


2016. ápr. 1. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon kevés.
2016. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, kevés. És igen, koplaláskor izmot vesztesz főleg, zsírt csak minimálisat. És igen, utána jóval több jön vissza, de az elvesztett izom helyett is zsír.


Egyébként miért akarsz fogyni? Teljesen jó a súlyod, hacsak nem az a baj, hogy kevés izom mellett sok a zsír.

És azt tudtad, hogy ilyen mértékű koplalásnak hosszú távon az is lehet a következménye, hogy soha nem lehet majd gyereked?

2016. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kövérnek látod magad? Azt tudod,hogy a testképzavaros a tükörben sokkal dagadtabbnak látja magát? Készíts teljes alakos képet magadról saját magad részére! Nem vicc! Ha tényleg testképzavar áll a háttérben,akkor azon látni fogod az igazi alakodat.
2016. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ezt pedig nézd meg!

2016. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!