Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen diétát,...

Szerintetek milyen diétát, fogyókúrát érdemes kipróbálni olyan 13-14 éveseknek, mert ugye mindenütt az van, hogy a felnőtt diéták nem megfelelőek a kamaszoknak meg ilyesmi? Főleg combról, fenékről, hasról szeretnék fogyni.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 2. 15:22
 1/4 anonim válasza:
Probalj meg sok zoldseget es gyumolcsot enni meg persze sok vizet inni es ne csak a sok chipset,csokit,zsiros eteleket egyed meg ne csak a sok cukrozott uditoket igyad max nagyon ritkan egy kicsit ha megkivanod. Es persze mellette az edzes van google playen (nem tudom milyen rendszeru a telefonod) egy alkalmazas aminek azt hiszem az a neve h napi edzesek vagy valami ilyesmi ha jol tudom piros az ikonja es van benne egy ember alak(ingyenesen letoltheto). Ebben van kulonbozo gyakorlat idore. Remelem segitettem.:)
2016. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
*feher az ikonja es van az ember alak korul egy kek kor
2016. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mert egy 30 éves ember is elhiszi, hogy a levegővételtől is lehet fogyni. Ettől te nem leszel hülyébb, viszont simán tropára bírod vágni a szervezeted, úgy hogy észre se veszed, mert fájni nem fog, csak amikor összeesel pár év múlva, amikor már lehet nem is diétázol.

kevesebb a lehetőségeid, így biztos lesznek hiányosságok.

Edzél, hosszútávon 1000szer jobban megéri.

2016. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A divatdiéták felnőtteknek sem megfelelőek. Csak mivel ők nincsenek fejlődésben, náluk kisebb károkat csinál egy-egy tápanyaghiányos állapot. Kamaszkorban annyi, hogy lehetőleg hozzáértő segítségét kell kérni az étrend összeállításhoz, hogy biztosan bekerüljön a szervezetbe a szükséges mennyiségű tápanyag.


Ráadásul nagyon sok esetben a kamaszoknak torzult az énképe, és a nőiesedést, az egészséges izmokat is kövérségnek értelmezik, és akár izombontás árán is, de vékonyodni akarnak, nem számolva a következményekkel.


Tehát: a te korodban diéta csak jelentős túlsúly esetén, és segítséggel! Egyébként bőven elég az egészséges táplálkozás, és rendszeres sport! Ha valaki elhízott, ez már rengeteget segít.


Itt adtam pár választ, linkeltem pár nagyon jó cikket, étrendet, edzésmódot:


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__7697..

2016. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!