Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni? Több lent

Hogyan tudnék lefogyni? Több lent

Figyelt kérdés

Szóval tinédzser lány vagyok, és szeretnék leadni nyárig pár kilót. Nem érzem magam jól a borombem, és ez nem onbizalomhiany, mert amúgy abból jutott nekem elég sok. Csokiból minden nap csak egy kicsit eszek (kb 2 kocka egy táblából), chipset, kólát és hasonló ételeket utálom. Általában teát iszom kevés cukorral.

Szeretnék egészségesebben étkezni, és változtatni az életmódomon úgy, hogy s fejlodeshez szükséges anyagokat ne vonjam meg magamtól.

Sportolás is szóba jöhet, kivéve a futást. A suliban 1km után köpöm ki a tüdomet és rosszul vagyok, szóval utálom. Elore is koszonom a válaszokat, és a helyesirasert elnezest, telóról vagyok. :)



2016. ápr. 2. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

hány éves vagy pontosan? :)


cukrot, fehér lisztet, finomított olajat zárd ki az étrendedből. fogyassz sovány húsokat, túrót, tojást, kevéske sajt is mehet, ezek jó fehérjeforrások. fogyassz sok zöldséget és gyümölcs is mehet, bár amíg fogyni szeretnél, addig az utóbbit ne vidd túlzásba :) szénhidrátot lassan felszívódó szénhidrátokat tartalmazó forrásokból vigyél be: zab, teljes kiőrlésű v. durum tészta, barna rizs, köles, kuszkusz


a felsorolt alapanyagokból sok féle ételt lehet készíteni, mehetnek ízlés szerint fűszerek, zsírszegény, natúr joghurt, növényi tejszínek is.

nem ártana egy jó multivitamin és mondjuk omega 3 kapszula.


nagyvonalakban ennyi a dolog, bár nem ártana tudni, hogy pontosan hány éves vagy, milyen magas és hány kiló, úgy könnyebb lenne további tanácsokat adni :)

2016. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem rég olvastam egy cikket, ahol érthetően leírják az alapokat. Keress rá, hogy 5 lépés az egészségedért! fitlifeon található ha jól emlékszem
2016. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!