Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 évesen szabad fogyózni,...

15 évesen szabad fogyózni, vagy kárt tehet bennem?

Figyelt kérdés
Nem egészségtelen a túlsúlyom és rendszeresen sokat mozgok.

2016. ápr. 3. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem koplalsz, és ügyelsz a makrókra is, nem lesz semmi gond. Meg persze ha nem akarsz egészségtelenül sovány lenni.
2016. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én 13 évesen adtam le kb 4 hónap alatt 7 kilót. Alapvetően jól voltam, de néha szédültem, szóval vigyázz vele és csak a biztonságos keretek között fogyózz. És inkább sportolj minthogy koplalj. A mozgás jót tesz és felélénkíti a tested.
2016. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az attól függ fejlődésben vagy-e még. Egyébként meg, nem muszáj szigorúan fogyózni, ahhoz hogy fogyj egy kicsit. Magad írtad nem egészségtelen túlsúlyról van szó, tehát biztos nem akarsz olyan sokat leadni.

Jó lenne tudni, milyen magas vagy, hány kiló, és mit sportolsz, de így nagy általánosságban azt tudom mondani, hogy ha elfelejted a fehér kenyeret, tésztákat, péksütiket, cukrot, és a nasikat, akkor biztos fogsz tapasztalni változást. Egyél sok zöldséget, és csirkét, valamint igyál sokat. Nem kell éhezni, meg koplalni csak figyelj oda mit eszel.

2016. ápr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A táplálékmegvonásos fogyókúrák miden életkorban károsak. Izmot építesz le velük, és zsírt szedsz fel, amikor abbahagyod.
2016. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!