Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék a combomról leadni...

Szeretnék a combomról leadni pár kilót! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. ápr. 4. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Nincs olyan, hogy combról leadni pár kilót. Lokális zsírégetés nem létezik. Sajnos nem mondhatod meg a testednek, hogy honnan menyit szeretnél fogyni, legtöbb esetben a felesleg, derékből, csípőről és bizony mellről is lemegy, nem csak combról.

Ugyan megteheted, hogy különféle gyakorlatokkal erősíted a combizmaidat, de ezektől még nem fog onnan leolvadni a zsír.

Ha le akarsz adni pár kilót, kell egy helyes étrend, búcsú a fehér kenyérnek, sütiknek, tésztának, cukornak, sültkrumplinak, nasiknak, üdítőknek. Kardiót is jó lenne végezni, nem csak combra erősíteni.

Én most fogytam ki három egész nadrágméretet, nem csak légből beszélek.:)

2016. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor két évvel ezelőtt először ránéztem erre az oldalra, már akkor tele volt fogyókúra rész ilyen fogyatékos kérdésekkel. Ez azóta sem változott. Nekem egyszerűen felfoghatatlan, hogy ha valaki változtatni akar magán,akkor még a legalapabb dolgoknak sem néz utána, hanem inkább ideböfög valamit. Akinek ilyen a hozzáállása,annak kár is válaszolni,úgyis tesz az egészre.
2016. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!