Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ma megszegtem a diétámat...

Ha ma megszegtem a diétámat és veszek be hashajtót akkor a mai túlevéssel kompenzálhatok? Ma 1600 kalóriát ettem az 1200 helyett.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ehez egy hozzá fűzni valom van. -.-" Ti olyan egy normálatlan emberek vagytok. Inkább vetesd ki az egyik veséd, lehet pár dekával könyebb leszel, azzal kompenzálsz. Mi van akkor ha ma megszegted a diétátad baz.dki? 1 órát sétálni vagy futni és elégeted majdnem a 2xesét. Néha én szégyenlem ezeket a kérdéseket
2016. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, mivel a hashajtó a bélsarat pucolja ki, míg a kalóriák addigra már felszívódnak.
2016. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Oszt akkor mi van, ha ma kicsit többet ettél? Semmi. Nem kell fosatni magad. Engedd el, és holnap csináld tovább, ahogy eddig.
2016. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Az egy dolog, hogy diétázol, de a kérdésed alapból olyan bugyuta, hogy érdemben nem is érdemel választ...


Viszont a diéta mellé megtanulhatnál magyarul!

A túlevéssel nem kompenzálhatsz - éppen azt akarod kompenzálni a hashajtóval.

2016. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát igen, kényelmesebb lenne szarni mint normálisan diétázni és sportolni igaz-e hülyegyerek?
2016. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Az ilyen kérdések láttán,megfogalmazódik bennem, hogy át kéne nevezni a GYIK-t! Mondjuk lehetne Szellemi Fogyatékos Idióta Kérdései a neve.
2016. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Fuss 2 plusz kört, és le van tudva...
2016. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gnoomage ***** válasza:
70%
Most komolyan annyira szar életed van, hogy már gyógyszerekkel akarsz az ellen küzdeni ami szerinted ezt okozza?! Megértem, hogy fogyás, de ez nem azt jelenti, hogy hashajtóval meg rózsi néni varázs gyökereivel szeded szét a szervezeted...
2016. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 3-4000 kcalnál sem jutna eszembe ekkora butaság...

Ha zavar az az esetleges pár deka zsír, akkor mozogj holnap többet, annyi. De mi van, ha ma alig fogytál? Jaj, 1 nappal később éred el a célod (persze pár deka zsírt úgysem látsz meg).

Gyakran pedig ne lengj ki. Persze simán lehet, hogy az 1200 kcal neked enyhe koplalás és direkt jó egy ilyen nap. Lehet, hogy ilyenek nélkül begolyóznál, bár táplálkozás terén most sem vagy egy intellektüel.

Ez persze hipotetikus írogatás, lövésem nincs a kalóriaigényedről, de ez nagyon alacsony, ha mozogsz. Ha nem mozogsz, akkor pedig mozogj.

2016. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!