Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabiciklizéssel lehet...

Szobabiciklizéssel lehet fogyni? Fogyott már valaki vele?

Figyelt kérdés

Előnyének az mondható segit a fogyásban egy megfelelő étrend mellett? persze kalóriaminusz meg tudom étrend az ami fogyást idéz elő, a sport kiegészitő, és a biciklizést gondoltam heti 4-5x egy órát.

Combokat vékonyítja és valóban formál? vagy épp hogy erősit?

Bár hallottam olyat lehet biciklizni ha diétásan eszem nem ad izmot:)

Kérlek irjatok


2016. ápr. 8. 22:05
 1/2 anonim válasza:
A mozgás nagyon fontos. Biciklizz! Formál, erősít, de nem lesz tőle vastag lábad. Heti 4-5* 1 órától biztosan nem. Éppen arra jó, hogy a megfelelő diéta mellett legyen a mozgás.
2016. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Persze, hogy lehet fogyni vele. A kérdés, hogy mennyire keményen és mennyi ideig nyomod.


Az fogyókúrás étrend nálam nagyon egyszerű. Elhagyom a kenyér- és tésztaféléket, és nem iszom cukros üdítőt, kizárólag ásványvizet. Mellette kétnaponta futok 5 km-t és 2-3 hónap alatt döbbenetes és látványos fogyást tapasztalok magamon.


Kilóban nem biztos, hogy látványos a mínusz, mivel pl. a futástól kb. folyamatosan annyi izom pakolódik a testemre, mint amennyi zsír lemegy. Ettől kevesebb kiló nem leszek, de a mozgásom hirtlen könnyű és fürge lesz és ez nagyon jó érzés.

2016. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!