Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány tojást esztek egy étkezés...

Hány tojást esztek egy étkezés alkalmával?

Figyelt kérdés
Én eddig max 4-et bírtam megenni. Ti mennyit esztek meg?
2016. ápr. 11. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
3-at. Ha többet ennék, akkor hasfájás lenne belőle.
2016. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

5-7. Szeretnék többet, de akkor lenne tojásban igen szegény étkezésem és az rosszul hangzik... De már tervezem, hogy néha egy-egy napon nem foglalkozom a fehérjebevitelemmel és elszállok vele :D Nem jó érzés az, hogy sosem ehetek annyi tojást, amennyit csak akarok. Szinte folyamatosan enyhe tojáshiányom van, pedig igazán mindent megteszek: edzek (ami növeli a fehérjeigényt), nem eszem húst s lehetőleg tejterméket sem, max. vajat s 1-2 deka sajtot nagyritkán. Bizonyos okokból az olajos magvakból kell egy kevés. De így sem szokott beférni még napi 10 tojás (kb. fél kiló, de nagy tojásoknál inkább 60-70 dkg) sem.


Azt nem tudom, a tojásevő versenyeken mi megy, de nagyon sok tucat, az biztos. Na, az már nem az egészséges táplálkozás köre, így engem már nem érdekel.

2016. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rántottának, tükörtojásnak kettőt szoktam megenni.

Töltött tojásként simán megy a négy darab.


Én 52 kg vagyok, egy nagyobb darab férfinek ez biztos semmiség.

2016. ápr. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is a fehérje miatt eszem, edzés után, de kettőnél többet nem bírok megenni, utána már nincs hozzá gusztusom. azért 1-2-őt még melóban is megeszek szendvicsben
2016. ápr. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5-6
2016. ápr. 12. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 körül napközbe, de ha jó másnaposan ébredek délután 2-3 fele és már majd megpusztulok olyan éhes vagyok, akkor egy 7-8db simán lecsúszik. :D
2016. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nos nekem egyszerre 4 tojás rántottaként van hogy elég, van hogy nem. Többet nem szoktam, de amúgy olyan 5-öt is le tudnék nyomni szerintem.
2016. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
3 :D MAX 4 MINIMUM : 1 Imadom a tojasokat
2016. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!