Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet úgy fogyni, hogy nem...

Lehet úgy fogyni, hogy nem sportolunk? Egyébként imádok sportolni! De éppen modelnek készülök. Én bulémiás vagyok és nem szégyenlem. Méreteim: 89-65-93 szóval ha bárki tud derékra (vagy bárhova) fogyasztót az légyszi segitsen!

Figyelt kérdés

2016. ápr. 12. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit érne bármi segítség is ha alapból rosszul állsz a dolgokhoz és még büszke is vagy rá? Nem értem, hogy a modellnek készülés miért akadályoz meg a sportolásban?
2016. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az igazán sikeres modeleknek eszük is van ám...
2016. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
te hülyének készülsz nem modelnek! :p az ,hogy csontsovány vagy az lókaki ,a sporttól lesz a szép forma.
2016. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ÉS lelkileg is bírni fogod a modellkedést? A bulimia nem erre utal. Ott tárgyként fognak kezelni, simán a szemedbe fogják mondani, hogy kövér vagy, mások előtt kell átöltöznöd, intim testrészeid is simán kilátszódhatnak, s le is fognak úgy fotózni stb.


Irányított fogyás nem létezik, szóval a genetikád dönti el, milyen sorrenden és mértékben fogsz fogyni a különböző testrészeidről.

2016. ápr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az összefüggést. Ezt írtad: "Lehet úgy fogyni, hogy nem sportolunk? Egyébként imádok sportolni! De éppen modelnek készülök. "


Hol függ össze ez a mondat? Fogyni akarsz sport nélkül,de egyébként szeretsz sportolni de most épp nem sportolsz mert modellnek készülsz?


Wtf?????

2016. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jezus azzal, hogy bulemias vagy meg nem sportolsz, csak egyre messzebb leszel a modellkedestol. Undorito lesz a borod, kohullik a hajad es a fogaid is ocsmanyak lesznek. Lattal te mar ilyen modellt? Es meg a felet se momdtam el annak, hogy mit okoz a bulemia. Alapjaratok ennyire idiota vagy vagy szerinted ez meno? ha esetleg erdekelne egy normalis, sikeres modell sem bulemias. Egeszseges eletmod es sok sok sportolas, na meg a szerencse, hogy olyan genjeid legyenek, hogy jok legyenek a mereteid. Megsugom neked most nem azok. Es tessek segitseg fogyni: egeszseges kajakat egyel, rendesen, negy-ot kis etkezessel, este het utan semmi, igyal sok folyadekot es menj el egy orvoshoz, ha nem birod abbahagyni a folyamatos hanytatast mert ez egy valos betegseg. nem lehet viccelni vele, foleg nem ha komolyan mondod amit mondassz. En egyebkent modell vagyok, szoval ha segitseg kell irj ram es szovesen segitek barmiben. Ez amugy mindenkire vonatkozik akinek valami problemaja van
2016. ápr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!