Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyszerűen képtelen vagyok...

Egyszerűen képtelen vagyok lefogyni. Rohadt sokat edzek, sportolok keveset eszek. De ha valamit eszek az se szénhidrát dús és nagyon kalóriaszegény! És annyira zavaró, hogy a zsír réteg alatt tudom, hogy ott van egy elég nagy izom réteg. Ötletek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Súlyra nem is fogsz lefogyni, ha izmot növesztesz. Ami van rajtad, az nem háj.
2016. ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Krisz85 ***** válasza:
diétázni kellene normálisan, mivel nem eszel eleget, és az is kalóriaszegény, ezért testzsírból fogyni nem fogsz amíg nem diétázol normálisan
2016. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, és az istenért se tudok már fogyni.
2016. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Krisz85

Mégis hogy?

2016. ápr. 20. 06:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Írd le a méreteidet, illetve hogy pontosan mit és mennyit eszel és mozogsz, enélkül nehéz lenne megtalálni, hogy miben van a hiba.
2016. ápr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

14\f 80 k.

Napi 45perc-1 óra ( tesin kívül )

Próbálom kerülni a nagy kalória tartalmú és zsíros ételeket. Anyagcsere beindító ételeket, italkot eszek, iszok.

2016. ápr. 20. 15:14
 7/7 Krisz85 ***** válasza:

ha 14 éves vagy, akkor még nincs miért aggódnod, még feltehetően a normális diétára nincs pénzed /ez havi 50 ezernél kezdődik amire kajára költesz, alaphangon/ viszont lehetséges, hogy nincs is rá szükséged, növeld a mozgás mennyiségét, és délután kerüld a szénhidrátok fogyasztását, ha lehet sovány húsokat egyél, csirke, halkonzerv, lefekvés előtt sovány túró


a lényeg, hogy tisztán egyél, kerüld a feldolgozott kaját, már ez önmagában sokat segjt és igyál sokat 4 5 liter víz naponta!

2016. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!