Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Intenzív tekeréssel, napi...

Intenzív tekeréssel, napi 13km elég? A kérdés azért merült fel bennem mert szobabicikli után alig bírok lábraállni, mégsincs izomlázam.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 20:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

40-45km/h-val tekerek.


Ja az étkezésem... reggelire tojás vagy túró vagy tonhal.

Ebédre zöldség,csirkemell, vagy hal vagy tojás vagy saláta

Uzsonnára túrót,vagy tojást vagy joghurtot eszek,vagy néha műzlit

Vacsira körözöttet ettem ma csak naturan. De van hogy az ebédből marad ki

Nagyjából ezeket eszem,ezeket szeretem.

Gyümölcsöt nem igazán eszek.

2016. ápr. 22. 21:41
 12/13 anonim ***** válasza:
Makrók? Mert zöldségből és olyan fehérjeforrásokból, amik közt sok sovány van, elég nehéz nem koplalni nem túlzott fehérjebevitel mellett...
2016. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csak az edzés részre reagálnék. Lehet csinálni un. HIIT edzést. Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy miután bemelegítettél, csinálsz egy sprintet (kezdésnek mondjuk 10-15 mp) majd szünet (laza tekerés 30-40 mp). Ez mehet egymás után 10-szer, majd 10 perc lazán levezetésképpen. Másik lehetőség: alacsony intenzitású, aerob edzés (110-130-as pulzussal) 40-60 perc. Véleményem szerint a legjobb a kettőt ötvözni,egyik nap HIIT, másik nap aerob, így a regenerálódás is optimális lesz. Egyébként az,hogy milyen sebességet ír ki a szobabicikli,teljesen irreleváns. Rendes kerékpárral kizárt, hogy azt a tempót tartósan tartani tudnád,hacsak nem kerékpárversenyző vagy. Én az voltam... ;-)
2016. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!