Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Insanity-ről vélemények? Aki...

Insanity-ről vélemények? Aki már végig csinálta?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 24. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Imádtam! :) Nem fogyás miatt kezdtem el, hanem az állóképességemen akartam javítani, és formásodni. A derekam 67 cm volt, a végére 60 cm lett. Combom 54ről 50re változott.

Bátran ajánlom, az előtte-utána képek is magukért beszélnek.

2016. ápr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ÉS mindent pontosan ugyanúgy végig csináltál benne? Jól bírtad az első hetet is? Mellette mennyire figyeltél az étkezésre?
2016. ápr. 24. 10:13
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Én 3 hetet csináltam végig belőle, de eszméletlenül elkezdett fájni a sok ugrálástól a hátam és a térdem(úgy, hogy előtte soha nem volt ilyen panaszom), úgyhogy úgy döntöttem ennyit nem ér az egész. Persze lehet én csináltam rosszul valamit, nem tudom, mindenesetre én nem kezdeném el megint, szerintem súlyzós edzés+futás sokkal hasznosabb és kíméletesebb.
2016. ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is nagyon fájtak a térdeim,illetve a csípőm. Alig bírtam lábraállni 1 hét után. Nahyon rossz volt. Így én is ráhagytam :)
2016. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Nekem nem fájt semmim, az első héten ment nehezen a végigcsinálása mindkét hónapnál, de utána belerázódtam, és simán végignyomtam. A második hónap nekem jobban tetszett, igaz, ott 1 órás is egy edzés, de szerintem jobbak a gyakorlatok.


Egyébként annyira tetszett és szerettem az egész feelingjét, hogy másodszor is elkezdtem, de akkor csak az első hónap feléig csináltam, mert találtam egy számomra jobb edzést, azóta azt csinálom. :)

2016. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

sajnos nem megfelelő nyújtás mellett a vádlima lett egy részleges izomszakadás :(

Pedig nagyon megtetszett...

Ha rendbejön újrakezdem de már jobb odafigyeléssel

:(

2016. ápr. 28. 22:39
 7/13 anonim ***** válasza:
4# vagyok. Basszus,miharabbi felépülést. Most hogy így írod,több napig alig bírtam menni úgy fájt a vádlim.
2016. ápr. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én többedjére kezdtem el most. A legnagyobb változás az első alkalommal történt (immáron lassan 3 éve). Szépen lefogyasztott, formált, és semmilyen problémám nem adódott belőle (iszonyat nehezen ment az eleje, de imádtam), viszont nem fájt semmim. Ekkor 17 éves voltam, aztán két év múlva (tavaly májusban) megint elkezdtem úgy hogy előtte semmit nem mozogtam és hát szerettem enni.. A 4. hétig jutottam, addig tisztességesen megcsináltam, de már az elején elkezdett fájni az egyik térdem (a nyújtásoknál amikor legugol a földre és az egyik lábát kinyújtja, na azt nem tudtam megcsinálni, pedig előtte és azóta is könnyedén lemegy a földig mindkét lábam). Ennek ellenére folytattam, és bár nem fogytam, de adott egy kis erőnlétet. Visszagondolva, elég bátor voltam hogy fájós térddel is csináltam, ki tudja mi bajom adódohatott volna belőle.

Aztán most megint elkezdtem, de nem tudom meddig fogom csinálni, viszont durva izomlázam van már a 3. nap után is :D de egyelőre nem fáj semmim, remélem így is marad. Előtte Béres Alexandráztam sokat, de messze nem voltak olyan eredményeim, mint az insanityvel.

2016. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Imádom! Shaun T függő vagyok :)))

Próbáltam már pár edzővideót, de Shaun messze leköröz mindenkit szerintem.

Mikor épp halni készülsz és kiköpöd a beled, ő akkor is úgy képes lelkesíteni, hogy nem adod fel.

Végigcsináltam először a T25-öt, majd az Insanityt. Nálam ez nagy szó, mert mindent hamar elunok, de ez egyszerűen fantasztikus.

Én nem diétáztam mellette (képtelen vagyok rá), mégis fogytam, izmosodtam tőle.

Kilókban nem olyan látványos a változás, mivel az izom súlyosabb a zsírnál, de centikben mérhető volt és látványra is sokkal jobban néztem ki a végére.

Aztán fél éve teljesen megváltozott az életem, abbahagytam az edzést is, fel is híztam tőle rengeteget, több vagyok, mint előtte :((

Most megint elkezdtem, de sajnos idő és energia hiányában csak a T25-öt csinálom heti 1-2 alkalommal.


Ja, én világéletemben térdfájós voltam.

Az edzésektől nem súlyosbodott a fájdalmam, nem is sérültem meg soha. Ha olyan gyakorlat volt amit nem bírt a térdem (pl. kitörések), akkor vagy könnyítve csináltam, vagy más gyakorlatot csináltam addig, míg ők be nem fejezték.

Otthon edzettem mezítláb, cipő, zokni nélkül, nekem ez vált be. (A zokni hiánya azért kellett, mert abban csúszott a lábam a szőnyegen.)

2016. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utóbbi, gratula, én is hasonló élményeket éltem át (a hízást is beleértve sajnos). Annyit fűznék hozzá, hogy nekem kell az edzőcipő a lábamra, különben fáj a lábfejem, nem tudom úgy csinálni a gyakorlatokat. A térdfájáshoz meg annyit, hogy a tesóim mindketten ezzel küzdenek, egyik már gyerekkora óta, és mikor pár éve elkezdte velem, az első alkalom után bedurrant a térde és betegszabadságra kellett mennie hetekre. Szóval egyetértek, hogy remek edzésprogram és próbálja ki aki tudja, de az ilyen problémákkal azért vigyázni kell.
2016. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!