Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le, avagy hogy...

Hogy fogyjak le, avagy hogy kezdjek új élete? 17/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Szeretnék életmódot váltani és végleg lefogyni. 170 cm vagyok, es ehhez 84-85 kg. Ugyanilyen alakom van mint az alábbi hölgynek csak kisebb mellekkel:

[link]

Ami érdekes hogy nagyon gyorsan tudok fogyni es hizni is, valamint gyorsan izmosodom. Azt mondjak, hogy nem nézek ki 85 kg-nak. Nem érzem jól magam a bőrömben ès tudom azt hogy a pajzsmirigy betegségem miatt sokkal nehezebb lefogynom de meg fogom csinalni! Egy éve meg közel 60 kg voltam es vissza akarom kapni azt az alakot. Meg mielőtt barki azt mondana hogy felzabaltam magam ez nem igaz, ugyanis örökölt hashimoto pajzsmirigy betegségem van, mely egy fel éve derült ki. Ez időszakos betegség, hol alul működik hol tulmukodik, es azt szeretnem hogy mindezek ellenére állandó súlyom legyen es hogy tudjam tartani egy egészséges életmóddal. :/

Előre is köszönöm a normális valaszokat!



2016. ápr. 24. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
ne vedd sertesnek, de talan jobb lenne ha a szakorvost kerdezned, mert itt ugysem fogsz hozzaerto tanacsokat kapni.
2016. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Június végén kell vissza mennem az orvoshoz, de addig szeretnek leadni olyan 10-15 kg-t. Az orvos legutóbb csak annyit mondott hogy etkezzek egészségesen es rendszeresen valamint hogy sportoljak. Sajnos a magyar egészségügyben ha nem fizetsz akkor nem mondanak semmit. Szerintem vannak itt olyanok akik hasonló gondokkal küzdenek, küzdöttek. Tőlük várnék tanácsot. Természetes a Google-t is használom es igyekszem, de par személyes tapasztalat is jol jon.
2016. ápr. 24. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Ne haragudj, de 84kilóval lehetetlen, hogy ilyen alakod legyen:D.

Én 174centi vagyok és 68 kiló viszont még is husibb vagyok, mint ez a nő.:)


Tömören: felejtsd el a péksütiket, lisztet, cukrot, tésztát, krumplit.

Sok zöldség, gyümölcs, hús, VÍZ VÍZ VÍZ! :)

2016. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Esküszöm igy nézek, eleve en sem értem hogy lehetek ennyi kiló, amikor max 70-75-nem nezek ki. 40-42-es nadrágokat hordok, de olyan peldaul bemelegitobol, jeggingsbol m/l-es méret a jo.

Egyébként köszönöm a tanácsodat, igyekezni fogok. Általában 1,5-2 L vizet iszom egy nap. Szerintem ez eleg, nem?

2016. ápr. 24. 18:45
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Én intenzív 2-3 óra sportolás előtt és után is megiszok 2-2 litert, így van, amikor napi 5-5,5 litert iszom. Nem kell túlzásba esni, de arra figyelj, hogy a vizeleted ne legyen sárga, ha áttetsző, az a jó.
2016. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attetszo csak akkor lesz, ha vizhajtod szedsz, szoval ne erre asszociálj. A sárga a jo, de nem a szalma.:)
2016. ápr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sansa LannisterStark válasza:
88%

Bocs de ha tényleg így nézel ki, mi a **********-nak akarsz te fogyózni???? Ez egy tök gyönyörű nő!

Mellesleg ha a a cicid kisebb nála, pláne ne kezdj hozzá, mert elsőként a fogyótól a mell megy össze.

2016. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia! 17/L

Én azt javasolnám, hogy fokozatosan kezd elhagyni a dolgokat, mint pl. Fehérlisztes sütik-péksütik, cukros üdítők, csokit és a chipseket ha esetleg eszel ilyeneket! :)

Közben ha még nem mozogsz valamit rendszeresen, nem ártana belevágni egy olyan mozgásformába ami tetszik, ezt is szépen fokozatosan.

Ha van valami kérdésed üzenetbe írd meg, nagyon szívesen válaszolok rájuk :)

2016. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!