Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma csak szemetet ettem, hízni...

Ma csak szemetet ettem, hízni fogok tőle?

Figyelt kérdés

Sose volt ilyen, de most hirtelen nagy stressz nehezedett rám és ma szinte csak szemetet ettem. Ha egész nap ennyit eszek, akkor hízni fogok tőle? Kiemelem, hogy NEM SZOKTAM ennyit nassolni, ez egyszeri alkalom volt és nem is lesz remélhetőleg ilyen többet.

Szóval a reggelemet a szokásos tejeskávémmal indítottam (főzött kávé és 3dl 1.5%-os UHT tej). Aztán megittam még egy (2dl) pohárral...azután meg egy sima kávét. Megettem egy amerikai stílusú csokis kekszet (csokidarabos omlós keksz)....meg mégegyet. És ettem még két abonettet. Az egyiket egy szelet sajttal, a másikat egy teáskanálnyi baracklekvárral.

Szóval ma ennyit nassoltam és nagyon szégyellem magamat miatta. Lesz belőle gond?



2016. ápr. 25. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha még ma lelúgosítod 2dl citromléval nem lesz semmi gond
2016. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
wow, legalább 500-600 kalóriát megettél, szerintem a héten már ne egyél különben elhízol
2016. ápr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan lefogyni sem lehet egy nap alatt, elhízni sem.
2016. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A szeméttől nem hízni, hanem megbetegedni fogsz!
2016. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Második: Nem a kalórián van a hangsúly, hanem a minősíthetetlen ételen. Tehát szinte csak szénhidrát.
2016. ápr. 25. 15:22
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát a túl sok kávé nem túl jó, meg a két cookie is felesleges. A két szelet abonett sajttal meg lekvárral, hát ettől egy diéta se borul fel.


Nyilván nem jó, de alapvetően a bevitt/elhasznált kalória aránya számít. Oké, ma szénhidrátosabban ettél eddig. Csinálj valami normális ebédet és vacsit, kicsit kevesebb szénhidráttal, aztán kész. Kár ezen ennyit túráztatnod magad.

2016. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ennyit eszek összesen reggelire
2016. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a meg nyugtató kommenteket :) Kezdtem megijedni, hogy ezt majd megint több napba telik ledolgozni.
2016. ápr. 25. 15:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Attol fugg mit ettel meg rendes kajat melle. Egy ismerosom pl sokszor nassal valtja ki a kajat igy nem hizik. Ergo ha CSAK nass volt de rendes kaja nem akkor sztem nem para. Persze attol fugg. Van nagyon kaloria dus keksz es kevesbe is. Van muzli ami 80 kaloria van amelyik 500! Baromira nem mindegy :D
2016. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egész nap ettem/ittam ennyit, mint amennyit leírtam. Utána mentem tanárhoz meg vizsgázni meg postára meg ide-oda. Ilyenkor pedig már nem eszek semmit, mert a gyomrom nem szereti
2016. ápr. 25. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!