Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni a combomból?

Szeretnék fogyni a combomból?

Figyelt kérdés

183 cm, 76 kg és 16 éves vagyok.7 éve focizok rendszeresen,Az elmúlt 1 évben fogytam 20 kilót, így már a felsőtestem kezd alakulni, de a lábaim nagyon vastagok. Nem tudom mennyire izom ami van a lábamon, de ha elkezdek erősebben diétázni, akkor vékonyabb lesz a lábam? Tudom , hogy vádliból nehéz, mivel ott általában izom van nagy részben, de amúgy is inkább a combom ami sokkal vészesebb.Esetleg mit ajánlanátok? Heti 4 edzésem van, mellette napi 100g ch körüli diétára gondoltam.Képeket mellékeltem, kérlek titeket ,hogy komoly válaszokat írjatok!



[link]

[link]

[link] - itt kicsit megvan feszítve



2016. ápr. 25. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Na ne vicceljél már, hogy ez vastag! A következő kis szösszenet motiváljon: "Hiába vagy kib@.szv@,ha lábad mihaszna!"
2016. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem adja át jól a kép, de én nem érzem magam így jól, és ez lenne a lényeg,hogy én jól érezzem magam nem? :)
2016. ápr. 25. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Neked akkor nem a lábaddal van a baj, hanem a fejedben !

Ez inkább önértékelési gond, ami a kamaszoknál elég gyakori. De komolyan !

A lábad cseppet sem olyan, amiből fogyni kellene. A sportolás meg szépen ki fogja formásítani is, csak idő kell neki. Nem szabad kapkodni, hagyni kell időt a változásra és meg lesz az eredménye !

Nekem mondjuk ennél vastagabb combom van, de még mindig nagyon kicsinek tartom :D (de ez meg már az én önértékelési problémám ...)

2016. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem jó, nem vastag. Talán egy picit, de első ránézésre kifejezetten oké volt.
2016. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!