Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt heti 4x30 perc...

2 hónap alatt heti 4x30 perc futással kb hány centit tudok a combomból fogyni?

Figyelt kérdés
Már nem eszek 4 hónapja semmi hozzáadott cukros és fehér lisztes kajcsit. De nem veszek észre magamon semmi változást. 162 cm, 52 kg vagyok és az összes háj a combomon, vagyis egy pici a csípőmön van. Nagyon aránytalan a testem: a kulcscsontom rendesen kivan, ahogy 2-3 bordám is mindig. De a combomból(és a fenekemből) a fenébe sem akar lemenni. Sok salit eszem, napi 2 l vizet iszom, bár suliba mindig telj. korl/ rozsos kenyeret/ kiflit viszek. (Kenyer 4 szelet, kifli 2 db) Ezekkel lehet a baj? Írnátok még esetleg tippeket amikkel le tudnék a combomból dobni pár centit?
2016. ápr. 25. 22:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Itt egy kép is, bár nem tudom mennyit segít: [link]
2016. ápr. 25. 22:38
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem objektíven mondhatom, hogy nincs vastag combok és fogynod sem kell. Formásodnod "kéne" (ha akarsz). Ehhez a futás kevés lesz. Súlyzós erősítő edzés,vagy ha nagyon fázol a súlyzóktól,akkor Pl. Péntek Enikő videói. Ja és a szép formás izmokért enni is kell rendesen. A csirke-rizs alap... ;-)
2016. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Tök jó alakod van ;)
2016. ápr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Először is testképzavaros vagy, nem hogy baja van, kifejezetten szép

Aztán a futás kardio folyamat, ha zsírt szeretnél égetni ahoz aerob tartományba kellene maradni..

Aztán.. a kulcsontodból akarsz fogyni vagy mi?? a csont nem fogy és amúgy sincsen neked semmi bajod

És egyébként is a makrókat kellene átszámolnod (ha fogynod kellene) fehérje ch zsír..

2016. ápr. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Miii??? :) Csinos vagy!
2016. ápr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Kimondottan szép, formás combjaid vannak. Én futás helyett inkább valamilyen súlyzós edzést vagy alakformáló órát választanék.
2016. ápr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Most lehet, velem van a baj, de én semmilyen felesleget nem látok. Vagy az lenne a baj, hogy a feszítőn van egy nagyon minimális kis izom?
2016. ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem először az agyadat kellene átformálni.
2016. ápr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
wtf? 52 kilóból minek akarsz fogyni? tök jól nézel ki
2016. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vékony a combod. Nem látod reálisan magad.
2016. ápr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!