Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két hónapja kezdtem el diétázn...

Két hónapja kezdtem el diétázni és guggolni súlyzóval, látszik valami változás? (kép)

Figyelt kérdés

Genetikai okokból sajnos lapos a popsim, elkezdtem rá edzeni személyi edzővel. Később mindenképp implantátumot tetetek bele, félek a fájdalomtól azért halogatom még. Vega vagyok, de próbálok sok fehérjét enni, de a jó éttermeknek nem tudok ellenállni.


[link]


2016. ápr. 30. 21:47
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Arc nélkül sem fogok bikinis vagy fehérneműs képet feltenni. A ruha szándékosan ugyanaz mindkét képen.
2016. ápr. 30. 21:48
 2/19 anonim ***** válasza:

Szépen formásodsz, ide már nem kell implantátum.

Amúgy nézd meg ezt a videót:


[link]

2016. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi. Jó, hát berakatott akkorát mint a fejem. A VV Dórié nagyon szép lett szerintem.
2016. ápr. 30. 22:20
 4/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is sokkal jobb, ne kínlódj implantátummal, csini vagy :)


Szóval akkor tuti nem küldesz bikinis képet? :D

2016. máj. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Alakul, de mi lesz 35-40 év felett. Akkor úgyis meg kell csináltatnom, inkább most mint később szerintem.
2016. máj. 1. 13:38
 6/19 anonim válasza:
Szerintem egy hatalmas baromság lenne az implantátum. Személyes véleményem szerint rácáfolnál saját magadra ha megcsinaltarnád. A kép alapjàn (ami amúgy nem túl jó minőségű, bocsi😊) tökéletesen alakul a tested. Egyszerűen csak oda kell figyelni arra hogy mit eszel. Szóval Szerintem így tovább!!
2016. máj. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi. A popsim genetikailag kaka, de rajta vagyok, hogy legyen. De mi lesz 15 év múlva? Én 40-50 évesen is bomba akarok lenni, akkor meg jobb ha minél előbb megcsináltatom, nem?
2016. máj. 3. 23:39
 8/19 anonim válasza:
Neem,és szerintem nem attól függ hogy valaki bomba e 40 eseves hogy milyen a feneke. Szíved joga eldönteni hogy számodra mi a jó,de szerintem ha eleget sportolsz és megfelelően táplálkozol, és ami a legfontosabb sok vizet iszol a bőröd lassabban fog öregedni. Felesleges lenne emiatt kés alá feküdni én úgy gondolom.
2016. máj. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Szerintem is baromság az implantátum, teljesen szép az alakod. 18/f
2016. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Pronyók rakatnak bele implantot.Jen Selter meg a többi se/gg ikon menő tölteti fél évente-évente hyaluronal.Sokkal drágább,mint az implant de a beavatkozás annyi,hogy kapsz két szurit.

De persze ha nem lenne inaktív a farizom és az edződdel kialakítottátok volna az edzések alatt a terület agy-izom kapcsolatát csúcsfeszítéssel,akkor erre nem lenne szükség és tudnád edzéssel és kajalással hatékonyan fejleszteni a terület.

A vegaság sem feltétlen gond ha a tojás szerepel az étrendben,csak napi 20-30 tojás azért egy idő után lehet unalmas.

2016. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!