Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30-40 kg-ot mennyi idő alatt...

30-40 kg-ot mennyi idő alatt lehet leadni?

Figyelt kérdés

Étrend változtatással, valamint heti 3-4 edzéssel.


30-40 kg-tól szeretnék megszabadulni. Több ismerősöm szerint, ha ennyit leadnék 'eltűnnék', pedig nem így van (160 centimhez 80+kg vagyok).


Mennyi idő alatt lehet megszabadulni a súlyfeleslegtől?



2016. máj. 3. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én legalább egy évvel számolnék.
2016. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na, azért ne akarjál 40 kiló lenni! Még 50 kilósan is meglehetősen karcsú lennél. Heti 1/2-1 kilót lehet fogyni, és lesznek közben többhetes meg-se-mozdul-a-mérleg állapotok, amikor az ember föladja, mert minek nyüvesszem magam, ha úgyse fogyok. Szóval ez akár egy év is lehet, és nem is érdemes gyorsabban, mert visszajön.
2016. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemes arra is figyelni, hogy ne nagyon hirtelen fogyj le, mert a bőröd nem tud olyan gyorsan alkalmazkodni. (bár ez lehet rád nem vonatkozik)
2016. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is 160 cm magas és 80 kiló vagyok. (mondjuk 95 kilóval indultam) Én csak 20 kilót akarok leadni, mert 60 kiló ideális lenne. A 40 kiló leadása már borzalmas lenne, és neked sem tanácsolom.

Én bár 4 hónap alatt leadtam 15 kilót, de mostani számításokkal jövő februárra tervezem a 20 kiló leadását. Heti 4x megyek konditerembe.

2016. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60 kiló alá szerintem ne menj egyelőre. A bőröd lehet, hogy megnyúlt, abban is lehet pár kiló felesleg, amit nem tudsz leadni hirtelen. Heti fél kilókat próbálj fogyni, egy év alatt így lemegy 25 kg. Utána nézd meg, érdemes-e még tovább fogyni. Vannak, akik olyan alkatok, hogy nekik nem szabad, nem tudnak 50 kiló alá menni csak úgy, hogy már nem menstruálnak, betegek lesznek.
2016. máj. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jól gondolom, hogy lány vagy? Pontosan ugyanezekkel a paraméterekkel indultam, és szigorú (de kiszámolt) diétával 7-8 hónap megszabadultam a többségétől, úgy 64-65 kiló lettem. Az utolsó kilók leadása nagy kihívás, arra számolhatsz néhány hónapot szintén.


Személyes tanácsként azt mondanám, hogy ne tűzz ki irreális célt (én is 52-t szerettem volna). Ha te 30-40 kilót leadsz, akkor 50 vagy az alá mész, ami azért gáz, mert ha hízásra hajlamos vagy, akkor 1) lehet le sem tudsz annyira menni, csak nagyon durva éhezéssel, és csalódsz, 2) ha le is mész, hosszabb távon nem fogod tudni tartani, és orbitális visszahízás lesz belőle. Én 60 alá mentem rendesen, és két év után kimerültem a napi főzőcskében és dobozolásban, meg hogy egy szaros pizzaszeletet vagy fagyit nem tudok megenni a párommal, aztán mire észbe kaptam, már megint 68 voltam... Még idejében megfogtam, és elindultam lefelé, de tartani egy reális súlyt lehet.


És hidd el, hogy ilyen túlsúly után, ha sikerül az első tíz kilót leadni, és már látod a közelgő eredményt, már boldog leszel :-)

2016. máj. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rayna ***** válasza:

Heti 0.5-1 kg leadása számít jó ütemnek. Nem érdemesebb ennél gyorsabban. 1 évet legalább tényleg szánj rá.

Viszont szerintem se kéne ennyit leadnod. Én pl 81 kg-ról indultam (161 cm vagyok), és az én célom egy kb 25 kg leadása (legalábbis én már nagyon jól érezném magam 56 kilósan is :D). Most tartok 74 kg-nál. 2-3 hónapja csinálom, és eddig ez a 7 kg jött le. Ezt a tempót szeretném tartani, mert ez lehet, hogy lassú, de kényelmes és biztos (még a kis bűnözések ellenére is :D).

2016. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!