Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1,365 kcal sok egy napra?...

1,365 kcal sok egy napra? 17/L info lent?

Figyelt kérdés

Kalóriabázisra regisztráltam 3 napja.... ezzel próbálok majd lefogyni... 165 cm magas vagyok, és 77 kg ....

segítsetek egy átlagot mondani h egy napra hány KCAL-vigyek be a szervezetembe?

:)


2016. máj. 4. 15:06
 1/5 anonim válasza:
Egy nő átlagosan naponta 2000 kcal-t fogyaszt. Ha fogyni szeretnél kb 1400 kcal-t kell.
2016. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi

:)

2016. máj. 4. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit az előző írt, az àtlagban van. Nekem pl.egy napra 1700bőven elég, 2000felett meg már hízok.

Ezt a kalóriabázis jobban ki tudja számolni, de ja, 1300-1400 lehet az optimális

2016. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ki kell tapasztalni, neked mi a jó. A te számaiddal 2000 kcalt vittem be fogyáskor (nem fogytam gyorsan, mivel nem mozogtam, de nálam sok lassabb anyagcseréjű ember van).

1365 számomra képtelenség, de megfelelő étrenddel megoldható egészségesen, már ha ez a te szervezetednek nem túl kevés. Ha bírod, akkor ez nagyon jó érték.


A kalóriabázis simán félrebecsülhet akár jópárszáz kcal-t, bármely irányban. Nagyon szór, hogy kinek mennyi a kalóriaigénye, ez nem számolható ki.

2016. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a kedves válaszokat!

:)

2016. máj. 7. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!