Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit vigyek iskolába? SEGÍTSETEK!

Mit vigyek iskolába? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
1 nap kB.1200 kalóriát eszek/ehetek ahhoz, hogy fogyjak. Na ugye iskolába nem tudom hogy mit vigyek, mert nem akarok kenyeret vinni, mert nagyon magas a kalória benne. Általában 3-ig vagyok suliba.

2016. máj. 4. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vihetsz gyümölcsöt mondjuk zabkeksszel, zöldséget tojással, müzliszeletet, ha nem túl cukros, felvágottat zöldséggel, joghurtot/túrót zöldséggel/gyümölccsel, ha azonban ragaszkodsz a kenyérhez, tk zsemlét válassz jó sok zöldséggel és hússal/tonhallal pl.
2016. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát kiló vagy, hány centi. Első dolog azt tisztázni, hogy kell-e fogynod.
2016. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szinte bármit vihetsz. Nem tudhatom, milyen az étrernded, nyilván ahhoz illőt vigyél. S persze olyat (s annyit), amivel jóllaksz. Az első hozzászóló már adott ötleteket. S persze van, aki pl. húst visz rizzsel. A fehér rizzsel is lehet fogyni, ha nem eszel belőle sokat s valljuk be, elég nehéz sokat enni belőle, a testépítőknek is sokszor gond tömegeléskor. Én a barnát szeretem, bár a szénhidráttartalma miatt azt sem szoktam enni, max. mini mennyiségben.

Szinte bármit bedobozolhatsz.

2016. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

160cm és 56 kg vagyok eddig 1.5-2 kg-ot fogytam ezzel otthon mindig be tudom osztani és nem is vagyok éhes. Egyébként köszönöm a gyors válaszokat. :)

15L

2016. máj. 5. 01:39
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Az istenért, ne fogyjál!!! Nem vagy kövér, pont jó vagy! Tönkreteszed magad az 1200 kalóriás nyüvesztő diétával! Fordulj az iskolaorvoshoz, ha szakember véleményét is akarod hallani! Ne vegyél irányt az anorexia felé!!!
2016. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Testtömegindexed 21.9 Normál. Még a 25 is normál lenne! Hogy találtad ki, hogy neked fogynod kell!?
2016. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!