Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Molke kenyérben van szénhidr...

A Molke kenyérben van szénhidrát? És ha van akkor mennyi? Egy fogyókúrázónak szabad fogyasztani Molke kenyeret?

Figyelt kérdés

Gondolom nem olyan mint egy fehér lisztből készült kenyér, de attól még lehet ártalmas...

Milyen kenyeret vagy kenyérfélét ajánlanátok egy fogyni vágyónak?



2016. máj. 4. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi az, de minden kenyérben van szénhidrát, nettó is (az élelmi rost ugye más, nem hasznosul). Ha tojásból és lenmagból sütsz, abban is, bár abban már nem sok.


A szénhidrát persze nem ártalmas, max. bizonyos mennyiség fölött előnytelen az adott ember számára s a szénhidrátok is igencsak különböznek.


Milyen ajánlanék? Mondjuk semmilyet? Miért van a fél világ annyira rázizzenve a kenyérre? A párom mindenhez kenyeret evett, de amikor el akarta hagyni, elhagyta egyik napról a másikra, gond nélkül. (Azóta mindent rizzsel eszik.) Jó, van, akinek nehezebb valamiért, de ne legyünk már ilyen ötlettelenek, annyi étel van, amihez nem kell kenyér :D

2016. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod! :)


Sajnos vannak olyan ételek, amiket nem tudok megenni csak kenyérrel,de fehéret nem eszek, plusz majd magamnak fogom sütni, az a legjobb!

A rizs sajna hizlal, nem ajánlott ahogy a krumpli sem. Ezért azt nem tudom enni.

2016. máj. 5. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:
A kenyér hízlal de ha már azt eszed legalább teljes kiörlésűt bár szerintem az is ugyan olyan. Rizsből a barna rizst nyugodtan eheted.
2016. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat olvasok a témában, sajnos a barna rizst is hanyagolni kell mert ugyan olyan mint a fehér rizs.

De hála az égnek nem vagyok nagy rizses, nem tartozik a kedvenceim közé.

De köszönöm szépen a válaszod! :)

2016. máj. 5. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!