Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kéne legalább 10...

Paradicsom31 kérdése:

Fogynom kéne legalább 10 kilót. Segítség?

Figyelt kérdés

2 hónap múlva megyünk tengerpartra, kéne egy kicsit formásodnom. Diétázom, és ha délután éhes vagyok, inkább megiszom 3-4 dl vizet, esetleg eszek egy almát.


utálok futni, meg mindenféle edzőtermes dolgot. Itthon szeretnék tornázni.

Olyan gyakorlatok kellenének, amelyek segítenek kicsit formásodni.

A legtöbb felesleg a hasamon van.. hurka, háj, úszógumi, ki hogy nevezi.

Tudnátok olyan otthoni gyakorlatokat, amelyek segítenek a diéta mellett a formálódásban?

Tudom, hogy ennyi idő alatt nem lesz bomba testem :D nem is az a cél.. Inkább az, hogy addigra kicsit csinosabban érezzem magam a fürdőruhámban.


22 l



2016. máj. 5. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Egészségtelen, ha nem eszel. Ne diétázz, mert több jön vissza. Inkább fehérjetartalmút egyél, ha éhes vagy: tojást, túrót, sovány húst, joghurtot.
2016. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor diéta alatt értem, hogy nem üdítőt iszom, csokit nem eszek, teljes kiőrlésű kenyeret eszem, sokat iszok, sok zöldslget eszem. Szoktam enni reggelente zabot, bőségesen. Az ebéd és vacsora mindig kevesebb. Próbálok kevesebbet enni akkor,illetve több vizet fogyasztani. Nem iszom már teát sem , és kávét sem hónapok óta. Minden nap bringázom, de az kevés.
2016. máj. 5. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!