Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kalóriabázis.hu oldal használa...

Kalóriabázis.hu oldal használata jó dolog fogyókúrában?

Figyelt kérdés
mindig azt írja, hogy minden remek, jól teljesítek, de nem tudom mennyire bízzak meg "benne"
2016. máj. 5. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól használod, teljesmértékben megbízhatsz benne.
2016. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jól használod alatt azt érted, hogy pontosak az értékek?
2016. máj. 5. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:

A bizalom nem tudom, hogy jön ide, annyira nem lehet kifinomult egyetlen oldal sem, hogy megbízhasson benne az ember. Mindössze segít a számolásban. Nyilván fogalma sem lehet, mennyi kalóriát égetsz alapból. Ha mások ételeit használod a sajátod helyett, akkor rengeteget tévedhetsz s persze nem is minden adat helyes (azért elég jó adatbázisa van, csak bizonyos esetekben nem árt résen lenni).

Ez csak egy eszköz, adattáblázatok, számológép, vizuális ez meg az egyben.

2016. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt értem, hogy pontosan méred az ételeid összetevőit elkészítés előtt nyers állapotában, minden egyén terméknek a makróit ellenőrzöd a csomagoláson és nem fogadod el vakon, amit az adatbázis első találata ad. Az étrendedet nem az alapján határozod meg amit az oldal elsőre mond, hanem sajátmagadnak számolod ki, mekkora a kalória és a makro igényed és egyéni beállításokat használsz. Így hibátlan az oldal és teljesen megbízhatsz benne.
2016. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!