Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lehet fogyni?

Így lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Ugrókötéllel...

Mennyit kellene naponta (egy kezdőnek) ugrani, hogy fogyást eredményezzen?

Ha pl. reggel 90, este 90, annak egy hónappal később lesz már eredménye? Ha igen, mennyi?

Mert olvastam, hogy egy lány naponta 180-at csinált, és ő lefogyott egy hónap alatt 4 kg...

Ez erősíti az állóképességet is?

Combról lehet vele fogyni, vagy a hasra is hat?


Várom a tapasztalatokat, és a tanácsokat. ^-^

15/L



2016. máj. 6. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet és jobban, ha fogyni akarsz. A mozgás csak kiegészítés, de az étkezés a lényeg.
2016. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező én egy hétig nem ettem semmilyen édeset és a cukrot is mellőzöm kávéból is,lement 2kg 1hét alatt!

Előtte futni jártam súlyzóztam és ettem édeset,1deka se ment le!Tanulság?Semmilyen édeset ne egyél!!!

Mellette sportolj

2016. máj. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké, ezt az édes mellőzést megfogadom. ^^


Az ugrókötelet lehet sportnak számítani?

Gondolom, majdnem ugyanaz mint a futás...

(Azért mondogatom ezt nagyon, mert eddig mindenkitől azt hallottam, hogy az ugrókötél a legjobb módszer...)

2016. máj. 6. 11:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ízületeid fogják megszívni. Fogyáshoz deficit kell, amit nem tudni, elérsz-e csak az ugrókötéllel. Szép formájú testhez minden izomcsoportot edzeni kell.
2016. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az ugrokotel egsz jó, de azt minden nap csináld! Ha lehet talán 100, és 3x
2016. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!