Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől a durva "szabályszegéstő...

Ettől a durva "szabályszegéstől" nem fogok elhízni ugye?

Figyelt kérdés
Sikerült majdnem 30 kg-t lefogynom, most már lassan egy éve súlyt tartok. Tökéletesen elégedett vagyok az alakommal. Úgy tartok súlyt, hogy hetente egy nap eszek ami a csövön kifér, tényleg bármit, a többi nap viszont tartom az egészséges életmódot, zéró bűnözéssel. De ma meglátogattam az egyik ismerősömet a munkahelyén, egy büfésoron, és felzabáltam kb az életemet is. :D Úgy voltam vele, ha ma már egyszer bűnöztem, akkor már úgy is mindegy, pedig ma nem a "zabálós" napom volt. Most itt ülök otthon és majd kipukkadok, nagyon tele vagyok. Remélem nem fog meglátszódni ez jövőhéten a mérlegen (heti egyszer mérem a súlyomat). A következő 5 napban csak viszonylag keveset és csak egészséges kajákat fogok enni a következő mérlegelésig.

2016. máj. 8. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egy naptól nem lehet meghízni. Gondold azt, hogy ez volt a bűnözős napom.

Ne mérd magad hetente, ez nagyon sok, kicsit beteges.

2016. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Előrehoztad a csalónap,ennyi. Nem kell erre rágörcsölni!
2016. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, 2 nap volt zsinórban mikor elengedtem magam, szóval nem is tudok kiváltani ezzel semmit. :P
2016. máj. 9. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!