Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám eltűntetni a...

Hogy tudnám eltűntetni a tokám? Nem vagyok egyáltalán kövér, mostanában még fogytam is, de nem akar eltűnni. A plasztikai sebészt nem tartom jó ötletnek.

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Az hogy honnan, mikor, mennyit fogysz ugyanúgy lehet befolyásolni, mint azt,hogy hova,mikor, mennyit fogysz: sehogy. Olyan ez, mint a szellemi képességek: adottság.
2016. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Másodjára hízást akartam írni fogyás helyett. :-)
2016. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azzal ha mégjobban lefogysz. Sebész tényleg nem jó ötlet mert úgyis vissza jönne napok alatt a tokád. Nem mindenkin arányosan oszlik el a felesleg. Lehet hogy nem vagy kövér, de sovány sem. De ha genetikailag vagy ilyen, akkor pedig esélytelen.
2016. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól,hogy valaki ideális súlyban van még lehet egészségtelenül magas a testzsírszázaléka,ők a skinnyfat-ek,akik zsírból és csontból állnak izomzat nélkül.Aki ideális súllyal tokás mint te azoknál ez a nagy helyzet és kellene orvosolni izomzat felszedésével,aztán ha megvan a zsír lepucolásával.
2016. máj. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Van olyan 180 cm körüli lány ismerősöm aki vékony testalkatú de tokája van. Ezen agyaltam hogy mekkora szemét ez a genetika. :D
2016. máj. 12. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ú, emiatt szerintem nem szükséges plasztikai sebészhez fordulnod.


Szoktál tornázni? Az nagyon jó tokaeltüntető (is). Komolyan.


Tehát én nem is a fogyókúra kategóriában tettem volna fel a kérdést.


Megoldhatod a helyzetedet, ha elkezdesz tornázni, edzeni.


Amennyiben kiindulásnak szeretnél egy jól összeállított gyakorlatsort, kezdheted a Callanetics-szel, de ügyelni kell a gyakorlatok helyes kivitelezésére.


Ide is kattinthatsz:

[link]


Plusz egyéb nyelveken is ajánlom a keresést.


Nem is szükséges sok idő a toka megszűnéséhez.

2016. máj. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mérd\tudd meg a testzsir százalékod. Ha alacsony vagy épp ideális akkor vagy elfogadod magad, vagy sebész. Ha magas de te sovány vagy akkor irány az edzoterem és izmot kell építened és utána zsírt égetni.
2016. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj a torna miatt, a Callanetics gyakorlatait otthon is le tudod nyomni.


Biztos, hogy minden téren előnyre válik a mozgás, de azért ésszel érdemes azt is csinálni.


A nyakról van szó (ebben a kérdésben ez a fő téma), ott figyelni kell az ízületekre, nem szabad kapkodni.

Gyógytornáknak is utánanézhetsz vagy némely jóga ászana is jól jöhet neked.

2016. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Amennyiben a tokádban levő zsírt tok veszi körül, akkor tornáztathatod te bármennyit, nem fog sajnos eltűnni (nálam sajnos ugyan ez a helyzet). Világ életemben vékony voltam (kivéve terhesség alatt), de már gyerekkoromban is volt tokám sajnos. A sebészem, aki már többször műtött megvizsgálta, zsírleszívással el lehetne tűntetni szépen, csak utána egy darabig speciális szorítókötést kell viselnem, amit most a gyermekeim miatt még nem akarok bevállalni (nehogy megijedjenek). Elmondta az orvosom azt is, hogy ha leszívja a zsírt, az oda nem fog visszajönni, hoszen a zsírsejtek száma csökken. Ha hízom is, akkor a maradék zsírsejtek fognak "hízni".

Remélem tudtam segíteni!

2016. máj. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nézd meg ezt a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=hkSf0eQUSgE


Itt egy cikk, amelyben az eljárásról van szó:

[link]

2016. máj. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!