Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék lefogyni,nem gondolom magamról azt hogy kövér vagyok,hanem inkább husis. Általában mindig nyáron szedem magam össze,és fogyok le. Suli időszak alatt nagyon kevés időm van sportolni és a zsírosabb ételt is jobban kívánom sajnos. Holnaptól szeretném elkezdeni a fogyókúrát egészen augusztus 21.ig (tehát 3 hónapig). Kiváncsi vagyok 3 hónap alatt mennyit sikerül karcsúsodnom és mennyit sikerül leadnom. Ezért szeretném kérni a tanácsotokat. Kérlek írjátok le ti hogyan fogytatok le minél hamarabb és milyen módszerrel. Mit ettetek/napi hányszor. Ha valaki tud ajánlani valami gyógyszert,amitől sikeres a fogyás,vagy amitől lehet fogyni kérem írja le a nevét is. Mit tegyek hogy a combom és a karom vékony legyen? Kiskoromban elég súlyos voltam,aztán amikor lefogytam a karomból és a combomból maradt sajnos.. Köszönöm szépen előre is a válaszotokat! Sokat segítenétek nagyon nagyon!! Nő vagyok..Korom,súlyom nem fontos.
2016. máj. 20. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:

A zsíros étellel pont nincs baj, remekül lehet vele fogyni, csak lehetőleg ne legyen egyben szénhidrátos is, de még az is lehet (van, akinek előnytelen, másnak elkerülhetetlen), a mennyiség a nem mellékes...


Ha leírom, én hogyan fogytam, az rajtad nem segít, mások vagyunk. Ráadásul amivel 80 kilósan jól fogytam, az szigorítva, sok ügyes trükkel és némi edzéssel együtt sem ér semmit most, 64 kilósan :)

Én az inzulinszintemet igyekszem lent tartani, nálam ez a siker kulcsa... Kevés szénhidrát, megfelelő mennyiségű fehérje, annyi zsír, amennyivel jóllakom s persze nagyon nem mindegy, milyen szénhidrát vagy fehérje, némelyik erősen megdobja az inzulint... De alapvetően az érdekel, mivel lakom jól, néha eszem gyors ch-t is (főleg gyümölcsöt, de igyekszem szolidan bánni vele).

Az étkezések száma mellékes, csináld úgy, ahogyan jólesik s ahogyan kalóriadeficitet tudsz elérni. Nekem mindegy, hány étkezésem van (általában 2), csak délután 2 és 7 közé essen az összes. De ez nagyon emberfüggő, kinek 6 kis evés kell, kinek hatalmas reggeli, egyikkel sincs semmi baj, ha az adott emberhez passzol. Majdnem ugyanez van a makrókkal, kell egy kis zsír és elegendő fehérje, ennyi, a többi kitapasztalható, illetve általában van némi választási lehetőség, mozgástér...


Helyileg nem tudsz fogyni. A karodról és combodról lemegy a felesleg, amikor lemegy, a genetikád dönti el a fogyásod függvényében.

A vékonyság nem tudom, miért fontos, a felesleges hájjal van gond inkább, no mindegy.

2016. máj. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!