Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leadni pár...

Hogyan tudnék leadni pár felesleges kilót?

Figyelt kérdés
Heti 5x-6x tornázom, kevesebbet és egészségesebben étkezek,napi 4l vizet iszom még sincs változás, sőt híztam 2kg-ot. Valami jó tanács esetleg?

2016. máj. 21. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
ird le az étrended
2016. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Napi háromszor étkezem. Reggelire általában valami gyümölcsöt, néha szendvicset de azt csak is barna kenyérrel, ebédre ha tehetem( Még diák vagyok, így annyira nincs beleszólásom a napi menübe) rizst, zöldséget köretnek,húsnak csirkét. Vacsorára is általában főtt ételt kapok, körülbelül olyan felállásban, mint az ebédem, bár a vacsi adagot csökkenteni szoktam. Ha megéhezem megeszek egy egy almát,és ennyi.
2016. máj. 21. 12:15
 3/7 anonim válasza:
Csinálnod kell egy Reg enoros kurát,3 hónap és fogyni fogsz.
2016. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez tényleg müködik?
2016. máj. 21. 13:06
 5/7 anonim válasza:
Szia! Írj nekem egy privit, és szívesen segítek neked. :) egy 12 napos "diétárol van szó" kb 4 kg-t tudnál vele fogyni..
2016. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A 160 grammos szénhidrátdiétát bárkinek ajánlom. Annyi a lényeg, hogy egy nap kevesebb mint 160 gramm szénhidrátot egyél. A legtöbb élelmiszeren rajta van a szénhidráttartalom, ezenkívül neten is meg tudod találni mindennek az értékét.

A legjobban azt szeretem benne, hogy mindent ehetek, nyilván a megfelelő keretek között.

És nem utolsó sorban, csökkent a makacs narancsbőröm egy hét után :D

2016. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, mindent ki fogok próbálni, amit csak írtatok, még egyszer köszi :D
2016. máj. 22. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!