Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek rizshez ha most nem...

Mit egyek rizshez ha most nem tudok kisütni semmit?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 10:33
 1/5 anonim válasza:
100%

Esetleg tojás?

De párolni is lehet húst, nem csak kisütni

2016. máj. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
vagy ehetsz a rizs mellé valamilyen babot, csicseriborsót
2016. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tonhalkonzerv.
2016. máj. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A párom bármit eszik rizshez, amit kenyérhez lehet s neki szimpatikus (talán a vaj az, amit nem, bár most cukkinikörözött van itthon kenyérsütés után, azt sem ette még rizshez, de simán megtenné szerintem). Főleg rántottát, sajtot, de tényleg bármit. Ha valamiért nem utálná, ehetne nyersvegán fasírtot is hozzá, ahhoz végképp nem kell sütni-főzni s igen jó :)


Én szinte mindig édesen eszem a rizst, kakaóval, kókusztejjel, dióval, a párom ezek mellé mazsolával és banánnal is, de sokszor egyszerűen gyümölcsösen.

Viszont ha kvázi csak szénhidrátot eszik az ember egy étkezésre, akkor a többinek kell rendben lennie fehérje terén s meg is lehetnek a hátrányai, ez emberfüggő.

2016. máj. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyik kedvencemet kihagytam. Zsenge zöldborsó s egyéb nyersen is remek zöldségek, plusz szójaszósz. Nagyon jó étel.
2016. máj. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!