Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Iskolában mit egyek?

Iskolában mit egyek?

Figyelt kérdés
reggel soványtejjelel megeszem a teljes kiörlési gabonapelyhemet. de az iskolába mit vigyek/vegyek h táplálo legyen és ne hizlaljon. meg mit ihatok mert a hohes c az 100% gyümölcsital de nincs fél literes kiszerelésben meg dobozos és azt körülményes az iskolába vinni meg hasonlok. de a lényeg azon van h olyat kellene fogyasztanom ami nem hizlal de nincs ötletem. segitsetek.köszönöm
2007. nov. 13. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igyál vizet és egyél gyümölcsöt
2007. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyümölcsitalt áttöltöd fél literes palackba.
2007. nov. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinálj otthon teljes kiőrlésű kenyérből szendvicset,pl.sonkával,és mellé ásványvizet igyál vagy tölts kis üvegbe 100%-os gyümölcslét.
2007. nov. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

biztos hogy ennyire kell fogyóznod?


vigyél minden nap egy almát meg egy banánt/ezt fogyókúrázóknak nam ajánlják, de 12 körül megeheted és nem ájulsz el/.reggelizz meg nyugodtan, kell a szervezetednek a tápanyag. reggel lehet enni. a 100%os gyümölcslevet vízzel higítva kellene inni fele-fele arányban.vegyél egy kulacsot, ha márkás vagy csak jól néz ki, nem ciki. legyen nálad mindig pl.győri édes keksz, vagy valami hasonló meg puffasztott rizs és joghurt.

2007. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért nem tudják egyes emberek mentálisan és logisztikailag megoldani hogy ne kelljen szendvicset kajálni a suliban. EGyszerű, a diétás kaját műanyag tárolódobozban beviszed, kanál, és már eheted is, én is így szoktam, és hogy más mint mond erre??!! kit érdekel???!! :D
2007. dec. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!