Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehetnek ezek az eltérések?

Mitől lehetnek ezek az eltérések?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ideje már diétásan étkezem és folyamatosan edzek. Tegnap mikor mértem magam 59.6 voltam(este), ma reggel éh gyomorra 59, most este 60,4. Máskor reggel szintén 59.6. Mik ezek az ingadozások? És észrevettem azt is hogy reggel szép lapos a hasam, estére meg mindig "visszanő" már nem olyan lapos. Mondhatjátok hogy azért mert ettem stb, de nem értem, felpuffadok vagy miért van ez?

2016. máj. 24. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet. Kaja,víz,menzesz stb. A legfontosabb viszont, hogy ne méregesd magad napi szinten (főleg nem többször)! Ha másképp nem megy, dobd ki a mérleget! Hidd el nekem, rajtad kívül más nem veszi észre azt a pár deka ingadozást,meg azt,hogy reggel laposabb a hasad.
2016. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-2 kiló ingadozás is normális a reggelek között, reggel és este között pedig jóval több is lehet. Az lenne fura, ha nem ingadozna :) Aktuális salakanyagmennyiség, glikogénraktárok töltöttsége, hidratálás szintje, menses miatti vízvisszatartás, sok tényező van.
2016. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ott a kaja a beleidben, az emésztőnedvek is, víz az új adag emésztőnedvekhez, a salakanyag, no meg emésztéskor a hasfal izomzata is enged kicsit.
2016. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy glutén érzékeny?
2016. máj. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én is a mániákus méregető vagyok :D ( Reggel mivel üres a gyomor és folyadék sincs annyi a testedben ezért laposabb és ez tök normális. )Szerintem centizz inkább, ott láthatod a változást jobban. Amúgy az egyik napról a másikra fogyás általában vízvesztés. Én havonta csinálnék képet magamról, akkor látszik igazán, hogy formálódtál e.
2016. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi nektek :) és nem nem vagyok glutén érzékeny
2016. máj. 25. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!