Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elmondanátok hogy is megy ez...

Elmondanátok hogy is megy ez a szállkásító diéta?

Figyelt kérdés
keresgéltem a neten de nem igazán találtam választ, hogy egy nap mit kell ennem ha felkelek, ebédre, meg vacsorára. 80kg vagyok 180 cm, a hasamon vagy egy "kis" felesleg.

2016. máj. 25. 15:26
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és 16 éves fiú vagyok
2016. máj. 25. 15:26
 2/3 anonim ***** válasza:
reggelire zabpehely natúr joghurttal, vagy light túróval keverve. Ebédre natúr csirkemell olíva olajon megpirítva, vagy párolva, párolt zöldségekkel, barna rizzsel. Vacsorára szintén natúr csirke salátával. +FUTÁS!!!!
2016. máj. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A testépítő oldalakon írnak egész normálisat, ami már bevált sokaknak, persze az csak egyetlen módszer s nem mindenkinek való.


Kalóriadeficitben kell lenned a fogyáshoz, dióhéjban ennyi.

Az egészséges fogyás már neccesebb. Be kell vinned a szükséges tápanyagokat.

De hogy tartani is tudd és ne is éhezz, ahhoz már kísérletezned sem árt, legalábbis ha kemény dió vagy e téren... A gyors szénhidrátok a legtöbbünk számára nem előnyösek fogyáskor, a zöldségek annál inkább, de óriási különbségek vannak e téren is. Van, akit laktat a sok rost, van, akinek jóllakás szempontjából teljesen mindegy, mit eszik, csak elég sok kalória legyen.


Életmódot válts, amit később is megtartasz. Mozogni is kell az egészséges élethez, de persze a fogyásban is segíthet valamit.


Az étkezések száma, mérete és összetétele egyénfüggő. A háztartásomban 2 ember van, durván máshogy kell enniük (az egyik 1200 kcal zabkását reggelizett ma, a másik semmit. mindkettőjük fogyni kíván s lassan megy is nekik, de ez a reggelin pont nem múlik szikrát sem, az mindig ekkora, különben nincs energiájuk).


De ha nincs ötleted, indulj ki a tipikus, zsírszegény, de a szükséges tápanyagokat bevivő fehérje-zöldség-némi normális szénhidrát szálkásító diétából. A hobbi testépítők is normál emberek, nekik sem kell más, mint neked, max. egy hangyányit több fehérje, de igazán nem sokkal több.

2016. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!