Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha holnaptól diétázok+edzőtere...

Ha holnaptól diétázok+edzőterem akkor június 10-ig mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
Mindennap lejárnék a teremebe 30 percet futni ,ha jobban bírom akkor plusz 30 perc taposó. Emellett napi 800kcalt ennék sok fehérje stb. Hány kilót lehet leadni ? Jelenleg 68kg vagyok és lány.
2016. máj. 25. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Heti 0.5-1kg.
2016. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1 kérdés miért akkora akarsz fogynI? napi 800 kalóriához meg gratulálok.. Éhenhaláshoz is kevés ..
2016. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2-3 kiló lemehet addig kb
2016. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne a kilókat nézd, inkább az összképet. A kilók nézegetésénél még a centi is jobb, de szerintem egyszerűen csak látni fogod a tükörben ha izmosodsz kicsit. Azért 2 hét alatt ne várj csodát.
2016. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A napi 800kcl egy egérnek elég kb, szóval rendesen éhezni fogsz, ami meg is fog látszani rajtad. Már hogy beesett szemek, sápadtság meg egyebek.
2016. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Húú ezt jól elírtam :D július 10 a dátum,nem júni :D

a napi 800 kcal pedig bőségesen elég ,legalábbis számomra,régebben annyin éltem ,míg nem jött egy kis depi és falásrohamok ,most ettől a plusz 10 kilótól akarok megválni^^

2016. máj. 25. 18:53
 7/10 crudy ***** válasza:
oké h annyin éltél de nyilván nem az a normális amit épen csinálsz. Mindenkinek van egy kalóriaszükséglete és abból kell számolni, feltéve ha egészségesen akarsz fogyni, ehetsz napi egy szelet kenyeret is, attól is eltűnik a 10 kiló. A futás meg legyen minimum negyven perc, a taposástól meg nem fogsz fogyni, ha meg formásodni akarsz tőle akkor azt ne diéta mellett csinálnd
2016. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szinte senkinek nem elég a 800 kcal (szinte, mert vannak szokatlanul takarékos anyagcseréjűek és törpék is), bőven senkinek, mozgás mellett senkinek.

Az jó, hogy sok fehérjét ennél, így lehet, hogy egy épeszűbb koplalásod lesz, de koplalás, ami veszélyezteti az izmokat, sokkolja a testet, nem tesz jót az anyagcserének ésatöbbi. A fehérje és a mozgás némelyiken próbál ellensúlyozni, de a rossz étrendet vagy mennyiséget teljesen nem lehet.

2016. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Minek jársz le edzeni ? A szabadba fus legalább 1 órát. És egyke csirket & rizst és jó lesz
2016. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az alig több, mint egy hónap. Ennyi idö alatt sajnos sokat ne várj. Én is napi 800 kalórián vagyok kb 2 hete. Az elött olyan napi 1200 körül volt. Az utóbbi 1 hónapban heti 5ször 1 óra kardioval 4 kilót fogytam.
2016. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!