Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a következő pár napig...

Ha a következő pár napig kevesebbet eszek akkor egy idő után megfogja szokni a gyomrom és elég lesz kevesebb kaja?

Figyelt kérdés
Most elég sokat eszek. Csináltam egy 5 napos étrendet ami kb 1200kcal/nap.
2016. máj. 25. 18:45
 1/2 crudy ***** válasza:
hát valamennyire megszokja a gyomrod igen, de ha jelenleg neked nagyon nem elég az 1200 kalória akkor kicsit hiányozni fog neked a több.
2016. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem hinném. Nem hiszek a gyomorszűkülésben s speciel nekem is, a páromnak is tökmindegy, hogy kevés vagy sok az étel, a tápanyagtartalma számít.

Nem a gyomrod határozza meg, hogy mire s mennyire van szükséged... Teli gyomorral is lehetsz éhes, nem kellemes.


1200 kcal nagyon sok, nekem anno a sok evésről 2000-re állás is nagy kihívás volt, durva étrendváltás nélkül nem is ment volna. De hogy 20 deka étel vagy 2 kiló, az ehhez tartozó térfogatkülönbséggel? Az ugyan mindegy a jóllakásomban.

A gyomorba pedig szinte mindenki pakol néha sokat, nem? Mi van, ha könnyű zöldségételt eszel? Abból is icipicit, amiben szinte semmi nincs? Inni is szoktunk.

2016. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!