Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170cm 65kg vagyok, ideális...

170cm 65kg vagyok, ideális vagy sok? 15L

Figyelt kérdés
(Tudom sok ilyen kérdés van, de;) testzsírszázalékom méréskor kevesebb volt mint izom. Képet nem tudok, így csak ilyen leírást tudok adni: Sokan mondták vékonyak a lábaim, combom feszes (viszont térdem nagy), és ez nem tudom mennyire számít, de ha hasam befeszítem eléggé kemény.

2016. máj. 25. 20:42
 1/5 crudy ***** válasza:
Nem hinném h a nagy térded arra utal h lenne rajtad felesleg. Magasság súly mellé én azt mondanám h egy 5-7 kilót ledobhatnál de ez már csak ízlés kérdése.
2016. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Látatlanba nehéz megmondani. Én azt mondanám, hogy kicsit sok, de ez csak az én ízlésem, hiszen a testsúlyod bőven egészséges. Én speciel a kifejezett vékonyságot szeretem, szóval én kifejezetten vékony is vagyok, de a te súlyod egészséges. Ilyen méretekkel nagyon csinos is lehetsz, ha izmos vagy, és nagyjából lapos a hasad.

Összefoglalva ez ideális. Nekem sok lenne, de te csak a tükörképedre és saját magadra hallgass.

2016. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
En 169 cm es 57kg vagyok. Most hiztam meg, en szeretnek belole fogyni es izmosodni. Szerintem ha te is lefogysz egy picit es edzel akkor jo alakod lehet. Nekem is nagy a terdem sajnos de ez genetika ezzel nem tudsz mit csinalni. A hasam nekem is kemeny ha befeszitem de ez nem jelent semmit. Nyugodtam edzhetsz ra.
2016. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy TE érzed. Voltam ennyi, soknak találtam, most 53-54 vagyok, még pár kiló plusz elférne rajtam, de így is tök jó.
2016. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudjuk megmondani. A számok s a korod alapján pár kiló plusz lehet rajtad (kigyúrtnak kellene lenned, hogy közel szálkás legyél így. persze egy tinilánynak, sőt egy nőnek sem kell szálkásnak lennie), de amit írtál, az elbizonytalanít. Lehet, hogy totál jó vagy így, a csepp felesleg (testépítő szempontból vagy hogy mondjam) simán eloszolhat úgy, hogy csak szexibbé tesz és az egészségedet igazán nem befolyásolja. De ha pl. 5 kiló háj lógna a hasadról, az már aggasztó lenne, nem szép és a hasi hízás sem egészséges fajta, érinthető a belső szerveket, úgy tudom. De ezeket neked kell látnod, ahogy azt is, hogy magadnak hogy tetszel. Azért van egy kis mozgástér az egészséges szinten belül, egy kevés, jól eloszló "felesleg" főleg nőkön nem néz ki rosszul.
2016. máj. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!