Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak hal meg csirke?

Csak hal meg csirke?

Figyelt kérdés
Csak hal meg csirke jöhet szóba ha húsról beszélünk fogyók urában? elég drágák ahhoz képest mennyi vizet vesztenek el és a legnagyobb bajom h addig tudok enni csak zöldséget amíg van némi hús mellette.
2016. máj. 25. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenfele sovany hús jó, pulyka, csirke, sovány marha, és bár nem hús a garnéla. Bár ezek közül meg a csirke a legolcsóbb. Ki lehet egy részét túróval, babbal, tofuval meg hasonlokkal váltani. Elvileg nem jó a túl sok állati eredetü feherje sem, de én nem bírom mivel kiváltani.
2016. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, bármilyen minőségi hús jó. Ha én még ennék húst, lazacot, tarját, sonkát és kolbászt ennék, valamint kacsazsírt, bár az nem hús. A zsírosabbakkal persze vigyáznék , a kalóriakeretem miatt, de jobban is laktatnak.


Jelenleg tojásra alapozok, ami sokkal zsírosabb, mint a lazac vagy a sonka, bár az átlagos tarját is veri, de még így se nagyon nehéz.


Természetesen nem teljesen mindegy, hogy milyen az étrended (bár a kalóriadeficit az aduász). A zsíros húsok igen szénhidrátszegény diétában a leghatásosabbak.

2016. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Arról nem tudok, hogy gond lenne a sok állati fehérjével, ezt a hiedelmet meghagyom a vegánoknak. A minősége, az állat tartási módja viszont szerintem sem mindegy.

Én sem tudnám kiváltani mással, nem férnek bele az étrendembe a legtipikusabb növényi fehérjekomplettálás kombók, de nem adom fel, csak nem sietek :D.

2016. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából most mérem fel hogy lenne a legkönnyebb számomra az egész. Milyen fajta diéta kivitelezhető könnyen.
2016. máj. 25. 23:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Esetleg kiindulhatsz a jelenlegi étrendedből, hogy ne kelljen drasztikus váltást végezni (ami speciel van, akinek pont a legjobb)... Kiveszed a legrosszabb és a kicsit előnytelen, viszont neked egyáltalán nem fontos elemeket, s máris komoly lépéseket tettél. A legtöbbünknek van mit javítani az étrendjén, ha feleslege van. Ha mégsem, akkor csak az arányokat kell módosítani, hogy kevesebb legyen az összkalória, a szükséges tápanyagbevitel megtartásával.


Van, aki tudja, mi fontos neki, akár a szervezete optimális működése, akár csak az ízlése miatt (ami egyébként sokat tud változni, de nem tuti, hogy az elején kell szigorúnak lennünk, amikor amúgyis nehéz. bár nekem hosszú stagnálás után volt nehéz, az utolsó kilókkal küzdve, nem az elején).

Próbálkozni is lehet s olykor nagyon érdemes. Kipróbálhatsz egy másféle étrendet, a test általában hamar jelez, hogy tetszik-e neki. Nagyon drasztikus váltást azért nem ajánlok, de pár táplálékcsoport kihagyása sokunknak OK. Másnak pedig nem, az se baj.

De velem megtörtént, hogy találtam egy számomra szuper étrendet, pedig nem gondoltam volna, hogy bírni fogom... Ész nélkül persze ne kísérletezzünk, illetve az ész kevés, tudás kell az adott témában.

2016. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bàrmilyen sovány hús. Mehet a disznò is, karaj, szűzèrme, comb is. Vadhúsok is jók, mindenfèle hal. Olyan változatos kajákat lehet összedobni hogy hihetetlen. Csak tudjad mennyi a kereted feherjèből, ch-bol, zsírbòl.
2016. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-assal egyetértek, a hús minősége a legfontosabb tényező, a feldolgozott a legrosszabb (pl. bolti szalámi, virsli). Nem a húsok mennyisége és fajtája számít fogyás szempontjából. Egyél olyat és annyit, amennyit kívánsz. A zsírokra ugyanez érvényes. A cukor, az étolaj és a gabonák hizlalnak leginkább, ezekből vegyél vissza. Több zöldség, némi gyümölcs erősen ajánlott.
2016. máj. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!