Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak mozgás nélkül?

Hogyan fogyjak mozgás nélkül?

Figyelt kérdés

Metatarsalgiám van. (Aki nem tudja mit jelent ez: A talp elülső részének fájdalma, a metatarsalgia.

A talp elülső párnázott részén találhatóak a lábközépcsontok, melyeket zsírpárna véd, ami ha megfogyatkozik, akkor a lábközépcsontoknál levő nyáktömlők begyulladnak.)


Remélem, most már érthető, hogy miért nem tudok sportolni.

Adataim: 170cm 65kg 15lány

Mit tegyek hogy tartósan, egészségesen tudjak fogyni 4-5 kilót?



2016. máj. 31. 15:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem érthető, létezik hobby testépítő is lábak nélkül... A felsőtest nagy izmainak megdolgozása azért jót tehet az anyagcserének és kalóriaégetésnek is, de... Igen, nehezebb neked így.


Nos, kalóriadeficitben mozgás nélkül is fogysz. Csak ha nem mozogsz, mivel nincs nagy felesleged, ne várd el a gyors fogyást. De mivel alig kell fogynod, lassan is viszonylag hamar eléred a célod.


Megfelelő étrend és kalóriadeficit kell neked.

Nem tudom, konzultáltál-e már szakemberrel a mozgással kapcsolatban, de az az egészséghez nagyon célszerű. Nekem az energiaszintem és a közérzetem is durván lezuhan, ha csak bent ülök... De amúgyis világos, hogy valami kell.

2016. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ketogén diétázz!
2016. jún. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mozgás nélküli fogyásnál belassul az anyagcsere, s hízékonyabbá válsz.


Nekem légcsőszűkületem, öröklött alacsony vérnyomásom, túl laza bokaszalagjaim, érzékeny ízületeim vannak mégis tudok tornázni, mozogni. Létezik talajtorna, lábat nem terhelő súlyzós edzés stb.

2016. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!