Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudok 14...

Mennyi idő alatt tudok 14 kg-t fogyni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy mennyi idő alatt tudom leadni a 14 kg felesleget? Most 169 cm és 60 kg vagyok.

2016. jún. 4. 23:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát az elég érdekes, mert 100 kcal még az életben maradáshoz is alig elég... Valószinüleg a szervezeted eközben szépen lassan épül is le, amihez grat.

Mondjuk én soha sem értettem, hogy aki tudja magáról, hogy egy (esetenként) halálos betegsége van, miért nem tesz ellene?

2016. jún. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mert rettegek a hízástól. Gyűlölöm már az ételt is.
2016. jún. 5. 10:18
 13/17 anonim ***** válasza:

Tehát: a hízástól félsz,de attól, hogy undorító leszel csont és bőr állapotban, hogy keserves kínok közt fogsz fiatalon meghalni, attól meg nem?


Tudod, hogy azok a testépítők, akiknek tökéletes alakjuk van, jól kiszámolt TÖMEGNÖVELŐ étrend alapján étkeznek?


Az erősítő gyakorlatokat teljesen feleslegesen csinálod, ugyanis megfelelő mennyiségű tápanyag hiányában csak leépülnek a izmok?


Tudod, hogy a szülőket mennyire meg tudja viselni a gyermekük halála?


Van róla fogalmad, milyen rohadt drága egy temetés? megérdemelsz annyit ilyen hozzáállással?


Szerintem sürgősen menj pszichiáterhez! :/

2016. jún. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

És végül két kép... két véglet. Az elsőn egy anorexiás nő (rád is ez vár), a másodikon Kis Virág testépítő.


Nem tudom, te hogy vagy vele, de Virág testalkata nekem sokkal jobban tetszik.


[link]


[link]

2016. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Értem ezeket, de nem hinném hogy én valaha 30 kg lennék, valahogyan az lehetetlen számomra.
2016. jún. 5. 10:30
 16/17 anonim ***** válasza:
Én mellesleg még kíváncsi vagyok arra a képre, megnézném mit tartasz te magadon ily szörnyűnek....
2016. jún. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Küldj nekem is képet, kíváncsi vagyok. Ha szeretnéd én is küldök magamról, érdekelne mást reálisan látsz-e.

Sajnos az anorexiával az a baj, hogy a betegek nem ismerik el, hogy gondjaik vannak.

Ezért mondhat neked Vera akámilyen érvet, hiába van igaza, és hiába jogos ami mond, mindig jönni fog a de...Leírhatnám még egyszer, amiket ő írt, esetleg még más érveket is, de gyanítom nekem sem hinnéd el. :(

Ha a jelenlegi orvosod nem tud kihozni az állapotodból, keress egy másikat, mert kórház lesz a vége. (esetleg temető).

2016. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!