Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Drasztikus fogyás egy szerep...

Drasztikus fogyás egy szerep kedvéért. Hogyan? Valakinek ötlet, tapasztalat, tanács?

Figyelt kérdés

Egy színházi szerep kedvéért kellene kb 20 kilót lefogynom.Atlagos testalkatom van a cel az lenne,hogy annyira sovány legyek mint a legtobb balerina.Tehat,hogy kilatsszanak a csontjaim.

Most rengeteg időm van edzeni a nyar folyaman. Napi 2-3 ora kardioval illetve csak feherje shake fogyasztassal el lehetne erni heti 2kilo mínuszt?

Kerlek titeket,hogy ne szoljon le senki ha nem ert egyet ezzel mert nekem ez egy plusz jövedelem es vannak elvarasok:)



2016. jún. 7. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hány kiló milyen magas vagy? miért akarnának téged a szerepre? más alapból vékony annyira h kilátszanak a csontjai, olyan ellen mi esélyed lenne?
2016. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A fehérje turmixnak is meg lehet a szerepe egy jó étrendben. Viszont ha csak azt iszol,akkor esélyes, hogy az időd jó részét a budin fogod tölteni... Heti két kiló mínusz csak koplalással fog összejönni. Megér annyit egy szerep?
2016. jún. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd Mila Kunis-t vagy Renée Zellweger-t, ők már profik ebben
2016. jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az embernek nem éri meg játszani a testével.
2016. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

168cm vagyok és 65 kiló.Tudom ez rettenetesen soknak tűnik de izmos is vagyok. Nem mondanam magam követnek.Akit érdekel inkább küldenék képet, azzal jobban lehet szemléltetni.

Táncművészeti iskolaban most vegzek,5en vagyunk csak, mindenki kapott szerepet nem kellett erte joforman semmit tennem.

Egy műtét miatt nem mozoghattam es azalatt az ido alatt feljött ram 15 kiló. Akkor nagyon vékony voltam es ugy tudom megítélni hogy 45-50kilo kozott neznek ki ugy ahogy azt elvarjak.

Augusztus legvegere kellene ezt megvalositanom

2016. jún. 7. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Ötötök közül nincsen "törékenyebb" lány,akire jobban ráillene ez a szerep?

Gondolom, fontos neked de ha arra kényszerítenek,hogy a kútba ugorj, megteszed?

Ha fogyni akarsz,közben vigyázz az egészségedre,mert a koplalás sok esetben nem visz előrébb,inkább rosszabbá teszi a helyzetet.

Én 8 hónap alatt fogytam 18 kilót úgy,hogy alacsony glikémiás indexű ételeket ettem (ha szeretnéd,olvass a vércukorszintről-glikémiás indexről).

Mindig ügyeltem arra hogy jó legyen az anyagcserém, ha kell egy kis hashajtóval,de ez csak végső esetben. Minden nap eszem gyümölcsöt (alma,körte,sárgabarack) és mellé mandulát.

Igaz, az utolsó stádiumban kicsit "ellulstultam" a fogyásban,de előtte minden héten minimum 0,5 kg-t fogytam.

Heti 2 kiló mínusz nem esik az egészséges tartományba.

Ne kérjenek tőled olyat,amivel az egészségedet kockáztatják.

2016. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!