Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így le tudnék fogyni?

Így le tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

160 cm magas 60 kg, 14 éves lány vagyok. Nem vagyok megelégedve az alakommal, és eldöntöttem hogy szenvedés helyett tenni fogok ellene. Összeírtam hogy milyen gyakorlatokat fogok végezni, és az étrendem kb így fog kinézni;

Reggeli: tel.ki. vajas kenyér zöldséggel

Tízórai: valamilyen gyümölcs

Ebéd: Fott étel (pl csirkemell, burgonya, rizs, leves, stb..)

Uzsonna: extraszuz olivaolajba megpiritott kenyer zöldséggel, vagy gyümölcs vagy akármi

Vacsora: mivel 10-11 körül fekszek le, 5-6 körül eszek utóljára müzlit tejjel (kisebb tányérral)

Emellett vizet, vagy nagyon felhigított bodzaszörpöt, vagy cukor nélküli teát fogok inni


Most is hasonló az étrendem csak a suli miatt nem kivitelezheto annyira a mozgás :(



2016. jún. 9. 21:29
 1/4 anonim válasza:

Mindenkinek máshogy sikerül fogyni. Próbáld ki pár hétig ha sikerül akkor sikerül ha nem akkor nem. De akkor se add fel ez egy helyes, egézséges étrend. A sportolásra mindenképpen próbálj meg minnél több időt szakítani, hisz anélkül nem fog menni. Arra törekedj, hogy sokszor egyél keveset, tehát sose legyen fullra tele a hasad, de azért mindig legyen valami benne. Tudom hogy ez nem érdekel de 14 évesen felesleges fogyókúrázni főleg 60 kg-mal , szerintem tök normális. Megértem ha zavar, arra figyelj hogy sose es át a ló túloldalára.

Mindenestre sok sikert!

2016. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fehérjét mikor eszel? Maximum ha épp olyan az ebéded, de akkor ügyelj rá, hogy ne minimális legyen a hús...

De jobb lenne ha nem fehérjeszegényen élnél ebédtől ebédig sem.

2016. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
jaja, egyél bőven fehérjét, plusz mozoghatsz, aerobikozhatsz, kardiózhatsz, nekem 8. A lényeg az, hogy tudd, hogy a szervezeted nem szeret fogyni. Az enyém sem, ne aggódj. A szervezet előszőr valamiért az izmokat élné fel, azokból táplálkozna (beteges, nem?) , vele párhuzamban égeti a szénhidrátot. És legutolsó tartalék, a zsír pedig csak legkésőbb kerül égetésre. Úgyhogy fald a fehérjét, a csirkemell ajjó. Szerválj be fehérjeport is, ha tudsz, az gyorsabban felszívódik, így nincs ideje beindulnia a katabolizmusnak, az izmok fogyásának. Sok sikert!
2016. jún. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jún. 10. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!