Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyet lehet csinálni? Van...

Ilyet lehet csinálni? Van értelme?

Figyelt kérdés

Például a napi futást megtoldom, elégetek a programok szerint +300 kcal-t, aztán akkor nyugodtan megehetek egy fagyit vagy bármit, úgy hogy ne legyen gond belőle.

Például most így tettem, 7 óra után végeztem a futással, de nem a szkmásost futottam, most meg betoltam egy kis fagyit.

Vagy ez nem így működik?


2016. jún. 11. 20:46
 1/4 crudy ***** válasza:
82%
Ameddig van kalóriadeficit fogyni fogsz. Mekis kajával is le lehet fogyni.
2016. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
a napi kaloria bevitel szamit, nem pedig egy fagyi.
2016. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából igy működik nyilván előnyösebb ha nem cukorból hiszed be azt a plussz kalóriát de sok mozgás után egy extra étkezés simán belefér. A cukor inzulin reakciója es energiafelhasználása, miatt kerülendő nem csak a kcal tartalma miatt. De alapvetően jól érted a módszer lényegét. Celjaidtól függően nem is feltétlen fontos ennél melyre menőbb foglalkozni a makrókkal. Persze az utolsó kiloknál már máshogy mennek a dolgok.
2016. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kalóriadeficit az aduász, viszont elég rossz ötlet pont fagyit betolni utána. OK, ha most az egyszer meg akartad enni, mert valamiért nem tudsz meglenni nélküle, rendben, de jobb normális ételt enni. A fagyi akár el is ronthatja az egész napodat, amennyiben nem tudsz ennyi édességnél megállni vagy egyszerűen igen éhessé tesz, mert rád a gyors cukor így hat. De ezek már esélyek és következmények, ha te fegyelmezetten nem eszel semmivel sem többet így, az más.
2016. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!