Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szénhidrát mentes fogyókúra...

Szénhidrát mentes fogyókúra hatásos?

Figyelt kérdés

Csinálja valaki? Hogyan étkeztek? Milyen élelmiszerek vannak túlnyomó többségben? És mit sportoltok mellette?

Valamint mennyit fogytatok mennyi idő alatt?


Köszi szépen!


2010. ápr. 13. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég hatásos, reggelire vacsira sovány hús, tojás, hal salátákkal vagy zöldség körettel (répa, káposzta). Ebéd bármi. Én így szoktam.
2010. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én most pont ilyesmit csinálok 1 hete. Igaz kenyeret már nem ettem 2 hónapja, de most már mindenféle tésztát is kerülök. Rengetek könnyű húst, joghurtot, zöldséget, gyümölcsöt eszek. Egyáltalán nem hiányzik a szénhidrát.

Amióta így étkezem, sokkal energikusabbnak és könnyedebbnek érzem magam. Természetesen mellette minden nap 1-1,5 órát kardiozok és súlyzózok. A mérlegre nem álltam, mert havonta szoktam mérni magam, de szerintem már ment le vmennyi.

2010. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Nálam bevált,még sport nélkül is.Délutánonként nem ettem szénhidrátot.5 hónap alatt 27 kiló minusz.
2010. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Utolsó! Akkor mit ettél? Hány órától nem ettél? Egy napodat leírnád, reggeli, ebéd, vacsi? Mit, mennyit és hány órakor?
2010. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel a módszerrel fogytam 4 hónap alatt 22 kilót.Csirke pulyka mellet eszek,meg sovány disznóhúst.Rengeteg zöld színű zöldséget,tojást sajtokat.Teljesen elhagytam a tészta kenyér féléket,a cukrot,rizst és a krumplit is.Nem sportolok,csak néha bicajozok egy fél órát.Szerintem nagyon könnyű így fogyni.
2010. ápr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem vált be!

kb 1 hónapig csináltam, de szinte minden nap olyan gyenge voltam, hogy legszívesebben ki sem keltem volna az ágyból...

egyáltalán nem ettem semmiféle tésztafélét, és kenyérszármazékot sem...

iszonyatosan gyenge voltam, és nem is fogytam túl sokat..

Most inkább eljárok futni/ mozogni rendszeresen, és napi 4-5 ször kajálok, nagyából mindent amit megkívánok, csak kis adagokban...

2010. ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálam nagyon bevált!!

8kg plusz volt rajtam.Szépen fokozatosan elhagytam az összes pékárut,tésztát stb.... 2hónap alatt lement az10kg.

Aztán ha néha ettem is ilyesmit már nem jött vissza.Most még szeretnék 2-3kg fogyni ismét ezt választottam plusz cukor is kiiktatva.Természetesen igyekszem mozogni is és rengeteg vizet iszok:)))

2010. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézz körül diabéteszes étrendek között. Ott megvan, hogy mennyi az a szénhidrátmennyiség amit be kell vinni a szervezetbe, de ugyanakkor fogysz is tőle.

Én 4 napja CH diétán vagyok(dietetikus állította össze), 1,5 kg ment le rólam.

2010. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, akkor túlnyomó többségben bevált mindenkinek. Aki gyengének érezte magát nem lehet attól, hogy egyik napról a másikra megvont minden szénhidrátot? mert nálam volt ilyen, hogy elszédültem ez miatt és most már fokozatosan csinálom, hogy hozzászokjon a szervezetem.

Köszi szépen a válaszokat!

2010. ápr. 13. 18:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is csinálom. Nekem csak néha az édes íz hiányzik. De minden megoldható:) Pl most nyáron úgyis meleg van, kalória és szénhidrátban nagyon szegény (direkt megnéztem) szörpöt iszok, vagy limonádét. Sőt néha a szörpöt megfőzöm zselatinnal és gumi állagú lesz:) Én szeretem:D És maximum 3-4 gramm szénhidrát:D Már csináltam egyszer, kb 1,5 hétig, szerintem bőven látható volt az eredmény. Már nem tudom miért hagytam abba:( Mindegy újult erővel folyt. köv. ;)
2011. jún. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!