Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnek?

Fogyni szeretnek?

Figyelt kérdés

63kg vagyok

Eros csontozatu

13 eves lany

165cm

40kg szeretnek lenni

Mit csinaljak hogy sikeruljon?

Sokat bantottak hogy kover vagyok

10kgt lefogytam

Meg mindig nagyon kovernek erzem magam

Sokak szerint vekony vagyok


2016. jún. 20. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

szia,


a 165 cmhez a 63 kg nem szamit kovernek , persze sokat szamit, hogy hogyan oszlik el rajtad ez a suly, mind zsir, vagy van e izom is. SEMMIKEPPEN ne koplalj, egyreszt, mert meg fejlodo szervezet vagy, es nem tesz jot az egeszsegednek, masreszt, mert a leadott kilok utan a tested rosszabbul fog kinezni , harmadreszt pedig, amint elkezdesz normalisan ujra enni, vissza fognak jonni villamsebesseggel a kilok! ne ess az anorexia csapdajaba!!! a legjobb modszer, ha a nyari szunetet es a jo idot kihasznalva, odafigyelsz az etkezesedre es a megfelelo mennyisegu sportra. reggelenkent vagy du. eljarhatsz futni egyedul / esetleg baratnokkel, ill. otthon is vegezhetsz tornat, a youtubeon van egy csomo. az etkezesrol az aranyszaballyal nem lohetsz melle: reggeli kiadosan, ebed normalisan, vacsorara csak vmi konnyut. keruld a csokit, chipset,tul zsiros eteleket, es igyal megfelelo mennyisegu vizet / cukrozatlan teat.

2016. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne akarj 40kg lenni, ilyen magassághoz max. 50kg-ig szabad lemenni.
2016. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizonyára van miből fogynod, node 40 kilóra??? Vézna izomsorvadt testtel se leszel szebb. Jó életmód, kis fogyás, némi izomnövelés, sokkal jobb lenne így.
2016. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!