Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csirkemellbol milyen konnyen...

Csirkemellbol milyen konnyen elkeszitheto etelt lehet csinalni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Sült csirkemellet.
2016. jún. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szoktam olyat hogy egy kis vajon megpirítom a húskockákat és csinálok hozzá valamilyen fokhagymás tejszínes szószt. Kagyló tésztával esszük általában. A másik hogy felszeletelem, jól befűszerezem és bő vajban megsütöm serpenyőben. Ezt vagy petrezselymes vagy sült krumplival tálalom.
2016. jún. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fűszer,sütőpapír, megsüt.
2016. jún. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szoktam natúr megsütni fűszerezve,

Szoktam sok sok pirított hagymán megsütni fűszerezve, lehet mellé dobni 2-3 paradicsomot, akár paprikát úgy szaftja os lesz...

Akkor szoktam megfőzni húslevesbe, aztán a főtt húspól lehet pástétomot csinálni...

Szoktam apró kockákra vágni és pörkölt szerűséget csinálni belőle teljes kiörlésű, vagy zab nokedlivel...

Cézár saláta...

Egyéb saláta...

Szoktam mézes mustáros pácban megsütni.

Ma pl sok hagyma megpirít, a húst még nyersen apróra kockázva sóztam, pirospaprikáztam, paradicsompürével leöntöttem, ezt összekevertem, szortam rá egy kis oregánót, aztán az egészet ráborítottam a pirított hagymára..

Fedő alatt megpároltam, mikor már jó sok levet eresztett, szórtam rá 2-3 marék friss zöldborsót, aztán fedő alatt megvártam míg a borsó megfő, majd leszedtem a fedőt és elfőztem a levét, hogy csak kicsi szaft maradjon, ezt összekevertem a 200gramm főtt hajdinámmal és kb ez a mai kajám...

Persze egy nagyadag nyers zöldség van köretnek.

2016. jún. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!