Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1-2 kg felesleg van rajtam?

1-2 kg felesleg van rajtam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 15 éves lány vagyok,168 cm és 48 kg.

Van rajtam egy kis felesleg, tényleg nagyon kevés. A hasam alján inkább és a combomon. A combom még narancsbőrös is.. És azt vettem észre, hogy azért tűnik fel ez a pici súlyfelesleg, mert picik a melleim.

Hogy tudnám leadni ezt az 1-2 kgt? Kb mennyi idő alatt?



2016. jún. 24. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Te nem vagy normális. Inkább hízz, ne fogyj!
2016. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Testkép-zavar és izomhiány Inkább hízz 54-55kg-ra, mozogj és keress fel egy pszichológust.
2016. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ne haragudjon meg egyik kedves válaszoló sem, de kép nélkül honnan tudjátok, hogy milyen az alakom? :) számok alapján tényleg soványnak tűnök, viszont a hasamon van zsír, megtudom fogni.. :) a combom meg mikor leülök, akkora mint egy tehéné :) emellett narancsbőrös is.

Remélem nem sértettem meg senkit :)

2016. jún. 24. 11:54
 4/13 A kérdező kommentje:
Sőt, ha ülök, egy jó nagy hurkám is van :D...
2016. jún. 24. 11:55
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Hülye kérdésre hülye válasz. Kérlek. Attól , hogy nincs csöcsöd , ne tűnjön fel semmilyen felesleg. Ha ennyi kilóval panaszkodsz, akkor menj edzeni , és add le azt az 1-2 kilót, bár szerintem izmosítanod kéne fogyás helyett.
2016. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor még egy hülye kérdés: itthon lehet izmosítani? Sajnos nincs lehetőségem edzőterembe menni.. :)
2016. jún. 24. 12:33
 7/13 anonim ***** válasza:

De utálom mikor elkezd vitatkozni a kérdező

Ha ennyire tudja minek kérdez?!

Csontsovány vagy fogd fel,ami nagyon nem egészséges főleg ebben a korban,szedj fel 5 kilót inkább

Vagy küldj képet mégis hol látod azt a bizonyos felesleget,kíváncsi vagyok

2016. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen,otthon is tudsz izmosodni, nem kell edzőterembe járni. Furcsa, mi?
2016. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam 168centihez 48kg, amikor hirtelen nyúltam, és igen, volt rajtam zsír is, izom viszont kevés. Tornázni kezdtem, a combom nem folyik szét, nincs narancsbőröm, feszesedtem, s pár kilót is felszedtem.


Szóval tudom, milyen egy ilyen test, s hogyan lehet szebbé tenni. Kérdező, hallgass a válaszolókra, nem fogynod kell. A melleid se lesznek soha nagyok, ha ilyen gebe maradsz.

2016. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól még hohy (szerinted) zsíros vagy, attól még kórosan sovány súlyod van. Ezzel nem lehet vitatkozni.
2016. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!