Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma eddig nagyon sokat ettem?

Ma eddig nagyon sokat ettem?

Figyelt kérdés

Reggeli:zsemlében párizsi,vaj,sajt,paprika,mellé itta 2 dl almalevet

Ebéd: 2 szelet rántotthús krumplisalátával,mellé ittam 2dl kolát.

Ezen kívűl ma csak vizet ittam

Szerintetek ez így nagyon sok? Ma már üdítőt nem akarok inni és még este mozgok valamit.



2016. jún. 26. 12:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem sok, de ritka szar. Ne ezzel az étrenddel akarj fogyni.
2016. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem sok.

Vacsorázz is valamit mindenképpen.

Az üdítőket meg hanyagold. Igyál vizet.

2016. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ennyit enni,de ma valahogy nagyon éhesnek éreztem magad,nem bírtam megállni az evést:( Amúgy már 1 hónap alatt fogytam 7 kilót remélem nem rontottam el az egészet:(
2016. jún. 26. 13:00
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne szemetet egyél, igyál, hanem normális ételeket, italokat. Egyébként meg hisztizni sem kell, ha ez neked sok, akkor messze nem vagy tisztában, mennyit kellene enned.
2016. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Koplalással fogytál egy hónap alatt 7 kg, ami nem egészséges és nem normális ütemű fogyás. Amikor újra enni kezdesz normálisan, mert már nem bírod ezt az éhhalál szélén levő állapotot a dublája fog visszajönni.

Ide egészséges táplálkozás kell a mozgás mellé.

2016. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem koplaltam. Normálisan ettem és sokat mozgok,csak ma egy picit túlzásba estem. Eddig is ettem ennyit csak nem ilyen zsíros,cukros kajákat
2016. jún. 26. 13:38
 7/17 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy? 7kg-t tuti nem fogytál 1 hónap alatt (kivéve ha az elején sok salaganyag távozott a szervezetedből/nagyon kövér vagy)
2016. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mait soknak nézed, akkor igen is koplaltál. A mai értended édes kevés volt tápanyagok szempontjából.
2016. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
174cm vagyok és most 85 kg. 92-ről indultam úgyhogy valószínüleg a kövérség Miatt megy ilyen gyorsan. Amúgy Ha este még eszek egy joghurtot+ 40 percet tornázok,van esély hogy ma ne hízzak?
2016. jún. 26. 13:55
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, ehetsz még joghurtot nyugodtan
2016. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!