Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hízlal a hemendex?

Mennyire hízlal a hemendex?

Figyelt kérdés

Reggelire egy fél tányér hemendexet ettem Szóval kb 2 tojássárgája egy kis sonka és egy kevés tojásfehérje+ egy fél zsemle.

Tudom,hogy nem diétás kaja de ez így nagyon hízlal?



2016. jún. 27. 11:29
1 2
 1/19 anonim válasza:

Az ham and eggs, ugye? Arra gondolsz? :D


Egyébként 100 grammra kivetítve itt vannak a tápértékek:

Energia 176 kcal

Fehérje 12.4 g

Zsír 10.1 g

Szénhidrát: 8.3 g


HA ledolgozod, és nem egyoldalúan étkezel, akkor nem hízlal, de igen, nem egy diétás étel.

2016. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

De minek angolkodni, ha rendesen írni sem tudsz? :D

Nem értem, miért nem etted meg a tojás fehérjét. Lényegében a fehérjén spórolsz, miközben a sárgáját (zsírt) megeszed?

Meg miért fehér lisztes dolog? Nem túl jó...

Mellesleg az adag akkora, hogy mindegy is, mert ez koplalós reggeli.

A hízás/fogyés pedig nyilvána ttól függ, hogy összesen mennyit eszel egy nap, sőt hónapokon keresztül. Egy reggeli nem fogyaszt és nem is hízlal, semmi nem változik.

2016. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hemendex xD ham and eggs.... Tobbiek leirtak a lenyeget
2016. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

reggelire okés



de sose láttam így írva :O

2016. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
0%
Így is le lehet írni ne kötözködjetek már.
2016. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A zsemlét leszámítva kifejezetten diétás kaja, csak a többi ételen múlik a dolog.


De fogyni nem diétás kajákkal is lehet, mivel csak a kalóriatöbblet tud hizlalni, az éjfélkor evett csokitorta sem :D (Bár nálam a csokitorta is diétás, mert szénhidrátszegény, csak a mennyiségre kell vigyázni).


Millió oka lehet az embernek, hogy a sárgáját eszi, ebbe nem kell belekötni. Ma még én is csak tojássárgáját és kókuszzsírt ettem, de bizonyára a fehérjék lesznek túlsúlyban a napom végére. Akárhogy is, ez az adott ember dolga. Gyűjti a fehérjét, nem szereti a fehérjét, a ham and eggset sárgájásan szereti... A fogyást ez nemigen akadályozza, fehérjékkel amúgyis nehéz jóllakni.

2016. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Így is szokták írni képzeljétek
2016. jún. 27. 12:14
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Életemben nem láttam így, másrészt igazán jól csináltad, ha megetted a sárgáját, ami szinte zsír, de a tápláló fehérjét meg kihagytad:D

Egyébként inkább szalonnás rántottát, az is jobb.

2016. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%

Sose láttam még én se, de hát, mindennap tanul valamit az ember.


NA de, legközelebb ne a fehérjét hagyd ki, az KELL a szervezetnek, mint ahogy a szénhidrát is, csak nem ész nlkül kell bevinni. Nem a zsírtól vagy a fehérjétől hízol, hanem a mértéktelen szénhidrátbeviteltől.


LEgközelebb edd meg minden részét, 2 tojásba, egy kis sonkába nem fogsz belehalni, és nem leszel hombár tőle.


Egyél mindent, de mértékkel, ne legyen rossz érzésed, de SPORTOLJ, MOZOGJ rendszeresen..

2016. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jó,azért nem volt olyan kevés az a tojásfehérje kb. Ugyanannyi mint a sárgája. A sonkából tényleg keveset ettem
2016. jún. 27. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!